Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik már voltak hármasban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már voltak hármasban, hogy jott össze? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Hol találatok plusz személyt hozzá? Mennyi ideig ismerkedtetek? Hogy bizonyosdtatok meg, hogy nem

kamu az illető? Mire kell figyelni?


Elsősorban olyan esetek érdekelnénel ahol a baráti kör nem volt opció és biszex lány volt a beszálló.



2021. márc. 23. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Ne Vedd sértésnek a válaszom, de inkább barátok, mint egy vadidegen.. F
2021. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Az esetek többségében NEM a netről volt. Hozta a helyzet, ketten mozdultunk egy adott helyen egy lányra a cimbivel és kérdeztük van-e kedve hármashoz, avagy vagy ő ismert meg lányt és kérdezte tőle, vagy én és kérdeztem meg a lánytól mit szólna egy hármashoz (10-ből 9 azt mondta nem, pedig eleve nyitott lányokkal ismerkedtünk, 1 viszont azt hogy igen).

Amúgy meg a legegyszerűbb: swigner. Ha egy elfogadható alap kinézeted van ÉS normálisan viselkedsz akkor be tudsz szállni többesekbe jó eséllyel. Igaz swignerben a férfiak heterok.

2021. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2Lány 1Fiú felállás lenne.
2021. márc. 23. 22:35
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
A párom biszex, találkozgatott a barátnőjèvel. Meg volt neki engedve. Mondtam hogy hozza fel hozzám. Eleinte kettesben hancuroztak, majd behívtak engem is. Kialakult. A barátnője pont albit keresett, így hozzànk költözött. Fèl évig egyútt èltünk, aztán bepasizott és elköltözött. Heti 1x azèrt felugrik hozzánk.
2021. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

#3 jah, hogy lányt kerestek 3.-nak... hát akkor tépnetek kell egy sorszámot (mondjuk úgy a 6741.-et) mert szóló lányra hajt mindenki: szóló pasik, szóló nők, párok, szóval elég nagy lesz a verseny (bár nem lehetetlen). Egyébként egyszerűbb ha covid után lementek swingerbe, elég sok nyitott biszex lány szokott lenni egyedül (de ott is rájuk hajt mindenki, szóval szemesnek kell lenni).


Kamusszűrés a netről: a szokásos alapok (képkunyerálók, chatizélő nethuszárok szűrése) után roppant egyszerű: telefonbeszélgetés a lányok között, vagy face to face kameratársalgás 3-asban. A lányok is ehhez fognak ragaszkodni (nem csak lányból, de párból is sok a kamus, ahol semmiféle pár nincs csak egy kamus pasi magában).


Tanácsok:

- előtte ketten alaposan beszéljétek át mit kerestek, kit miért izgat ÉS mik a játékszabályok;

- közös választás, közös kommunikáció;

- inkább egy "külsős" mint ismerős, mert könnyebb lesz vele bontani a drótot ha valamiért már nem akarjátok, meg nem járhat el a szája az ismerősi körben;

- ha lehet akkor az azonos neműek tartsák a kapcsolatot, hogy ne lehessen a történetben "kikacsintás" (bár ez inkább ffi beszállónál fordulhat elő, hogy a 3. pasi úgy gondolja kettesben is akarna találkozni a feleséggel).

2021. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs a baráti körötökben olyan akit be tudnátok venni akkor társkeresőket javaslom. Mi ott találtunk, de nagyon nehéz feladat volt.

Goldengate, Vagyaid, Eropolis,Index-forum, Anoltak, Badoo, Tinder mi ezeket használtuk.


A többi kérdésedre a választ szerint az előttem válszoló leírta tökéletesen.


Sok sikert neltek

2021. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos én fiú vagyok és 3 srácos hármasom volt. Azonban hiszem, hogy a szabályok azonosak.

1. Nagyon nehéz összehozni hogy midenkinek mindenki tetszen.Na ez a fő nehezítés.

2. Élőben arra kell figyelni, hogy ne maradjon ki senki. Mert könnyen kialakul hogy 2 jobban elvan egymással és így a harmadik "kimarad" a dologból.

2021. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a barátikör direkt ki volt lőve, pedig lett volna belőle olyan lány aki biszex és bejött mind a kettőnknek.

A neten ismerkedtünk a Goldengate oldalon. 2 héten át napi szinten beszélgettünk ott, hogy ki mireés mit szeretne, mik a fantáziák és hogy teljesülnének be a vágyak.

Ahol egyedülállólányt kerestünk ott kb 30 ból 2 ről bizonyosult be hogy valóban lányok, közülük egy volt akivel tudtunk is szexelni (a többiek valószínűleg kamusok voltak, mert sem rendes képet nem küldtek sem neten keresztül kamerás beszélgetésben nem voltak benne...).

Miután vele már nem tudtuk megoldani alkalmilag sem akkor párokat kerestünk ahol a női fél biszex. Megbeszéltük a kölcsönösséget, hogy egyik alkalommal a én megyek át hozzájuk harmadikna, másik alkalommal tőlük jön a női fél.

Így már több partnert találtunk, de azért itt is volt hogy az első alkalom után "elfelejtették" hogy most ők jönnek, vagy épp valami mindig közbejött.

A legjobb egy olyan párral volt akikkel meg tudtuk dumálni, hogy a négyesből az éppen nem aktív pasi csak nézi és alátványnak él, vagy videóz/képeket csinál, így akkor nemvolt annyi féltékenység sem.

Persze a vége négyes szex lett, de csak több lépésben.


Arra kell figyelni, hogy meglegyen a kellő szimpátiaés vonzalom, érdemes élőben is találkozni a konkrét alkalom elött is, mondjuk egy kávé vagy valami elejéig, hogy lássátok egymást.

Ha pártól kapcsok kölcsönbe egy lányt akkor ott tisztázni kell a szabályokat, milyen gyakran, ki kezd, kinek mit lehet mit nem (sokszor csak a lányos játékot engedi a másik pasi, esetleg orál belefér de rendes behatolálos szex már nem)...

Hajrá!

L

2021. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a JoyRide nevű alkalmazáson találtunk párt. Aztán a lányok beszéltek telon, meg találkoztunk valami nyílvános helyen.

A többiben az előttem szolókkal értek egyet.

2021. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Én az Eropolison találtam. Bi aktív férfi vagyok és egy házaspár keresett fiút harmadiknak. Nagyon élvezem velük. Mondjuk idősebb párról van szó. Az úr 58 a felesége 51. De jó kondiban vannak😀 én 31 vagyok
2021. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!