Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik már voltak hármasban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már voltak hármasban, hogy jott össze? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Hol találatok plusz személyt hozzá? Mennyi ideig ismerkedtetek? Hogy bizonyosdtatok meg, hogy nem

kamu az illető? Mire kell figyelni?


Elsősorban olyan esetek érdekelnénel ahol a baráti kör nem volt opció és biszex lány volt a beszálló.



2021. márc. 23. 22:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A hármas szexnél egy dologra kell a legjobban vigyázni: KI NE MARADJ BELŐLLE!!! :-) (bocs)
2021. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#Mire kell figyelni?#

Hogy ki ne maradj belőle!

2021. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi a Joyrideot is használtuk amibeddig még nem volt írva.
2021. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy idősebb házaspárral sikerült összehozni. Netem ismerkedtünk meg. Viszonylag hamar összehoztuk a dolgot, náluk találkoztunk. Kezdetben mindhárman visszafogottak voltunk, végül miután kimentem wcre meztelenül tértem vissza. Kezdetben a feleséget nyaltam míg a férj nézte a fotelből. A feleség utána elkezdte szopni a párját, majd az én fejem tolta rá, majdnem az elélvezés előtt. Utána hármasban csókolóztunk
2021. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 -remete- ***** válasza:
100%
Eropolison mikor meg ingyen volt a videocset.
2021. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
pár vett be harmadiknak. Neten ism meg de előtte személyesen taliztunk
2021. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Arra figyelj, nehogy kimaradj belőle! 😀
2021. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
tisztázzátok ki mit vállal mert lehet meglepetés
2021. nov. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok igazság van leírva az ismerkedésről! Az biztos, hogy nagyon sok a kamus lány, és pár is! Nálunk van egy feltöltős telefonunk amit csak ismerkedésre használunk, mi ezt a számot adjuk meg. - ha a lányos telefonig nem jutunk el, akkor kamu a dolog!

Telefon után ha egyeznek az elképzelések, akkor video beszélgetés, és/vagy személyes tali valahol. Ezt követően pedig alakul valamerre..! Nagyon nehéz dolog....!

Volt több kapcsolatunk, és volt harmadiknak lány is két hosszabb kapcsolatban. Az egyik bepasizott, és az új pasi előtt nem merte felvállani a biszex dolgokat, a másik lánynál pedig a pasija behisztizett, és vége lett..! :-(

49 bi csajszi

2021. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Lányt nehéz, nekünk úgy jött össze anno, hogy a csajomra rágerjedt egy lány. Aztán persze én is szexeltem vele és jóba is vagyunk külön is
2022. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!