Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Extra mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra mérettel rendelkező srácok, ti engednétek egy kíváncsi srácnak, hogy megfogja?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha le is szopja!
2021. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ápolt, igényes igen. Nem vagyok a magam ellensége.
2021. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy biszex, meleg srác aki alkalmi kalandokat keres és szimpi neki a másik pasi persze - ezért meleg/biszex :)
2021. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
mint a 2-es, ha ad magara a srac, akkor igen. betanitani meg foleg jo lenne oket :D
2021. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem extra, de egyszer megtörtént fiatalabb koromban.
2021. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero pasi vagyok enyhe biszex beütéssel. Az enyhe biszex nálam onnan jön, hogy 12 éves koromban a 21 éve féltestvér bátyám néha kiverette velem a farkát, ami számomra nem volt rossz élmény.


aztán kb 30 éves koromban egy véletlen szülte alkalomkor hagytam magamat leszopni. Nos az olyan jó volt, hogy azután már kerestem a lehetőséget és kb, évi egy két alkalommal össze is jött, hogy férfi elégítsen ki a szájával.


Volt egy srác, akinek miközben szopta a farkamat, az övé elkezdett nőni, és csak nőtt és nőtt. Hatalmas farka volt, nos az olyan hatással volt rám, hogy megkérdeztem: - bekaphatom-e én is az övét, és ez a nagy méretes farok volt az egyetlen, amit én magam is leszoptam.


A kérdés flébresztette ezt az emléket, és egy kifejezetten nagy farkat szívesen leszopnék újfenn :)

2021. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából volt már ilyen. A srácnak elmondása szerint kicsi volt eléggé, ezért kíváncsi volt arra, hogyan néz ki, meg milyen érzés egy igazán nagy. Persze belementem, de két feltétellel. Egyrészt neki is le kellett tolnia a gatyát előtte, és meg kellett mutatnia, hogy mekkora, én az enyémet csak utána vettem elő. Másrészt ha egyszer már felállította, akkor muszáj be is fejeznie, amit elkezdett. Azt rábíztam, hogy a kezével vagy a szájával csinálja. Végül megpróbálkozott mindkettővel, de a szájba spriccet már nem vállalta be, úgyhogy csak a kezeibe lőttem. :)
2021. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabipasika ***** válasza:
100%

Egy jó nagy szerszámot én is felállítanék és megpróbálnám jó alaposan leszopni...

38/F

2021. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!