Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi binek transznemű jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi binek transznemű jó kezdés?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, de én heteronak tartom magam. De nekem jó kezdés lenne ma estére egy gyönyörű translány :)))


F

2021. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem hiszem, hogy összejön.


Van az igényes transznemű személy és a crossdresszer, férfias kinézetű, aki azon túl, hogy harisnyát visel és erőltetett nőies hangon beszél semmi nagyon nem más mint egy férfi.


Biszexként a női vonások miatt keresed a transzneműek társaságát. Tudom, mert én is az vagyok (picit).


Na, az igényes transzneműek, akik tényleg szóba jöhetnének az esetedben, akikről elsőre nem mondod meg, hogy azok vagy éppen némi elvonatkoztatással oda tudod képzelni, hogy nem az többnyire 2 kategóriába esnek.


1. Abszolút bármilyen biszex férfit megkap, így nála alapvetően nehéz a próbálkozás, mert nagy a választási lehetősége. Ha nem vagy specifikusan az ő esete vagy nincs szerencséd, hogy előtted nem talál pont valaki mást aki ezt a szerepet betölti, akkor nem jön össze.


2. Van az a transznemű aki normális kapcsolatot szeretne. Inkább heteróval, de realisztikusan biszexuálissal.

Az ilyen undorodik azoktól, akik kezdő lépésnek használnák a szexualitásuk felfedezésében.


Tehát a lényeg, hogy valószínűleg nem jön össze az amit akarsz. Inkább egy nőiesebb férfit választanék vagy egy másik kezdő biszexet.

2021. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!