Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtök testi kontaktusba lép egy másik lánnyal az megcsalásnak számít? 18L

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, de a barátom nem tudja. Ha egy buliban úgy alakul és a barátnőtök egy lánnyal akkor nektek az beleférne? És ha mást is csinálnak? Számít, hogy ott vagy e te is vagy nem?

2021. ápr. 9. 21:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
77%
Tedd fel a kérdést magadnak, hogy ha a barátod lefeküdne egy sráccal akkor az neked annak számítana? De még ha ugy is gondolod hogy nem, attól még a barátod gondolhatja másként. Nektek kell megbeszélnetek hogy kinek mi fér bele.
2021. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha kapcsolatban vagyok valakivel, és párom a tudtomon kívül intim kapcsolatba kerül mással, az megcsalás, tök mindegy, hogy milyen neművel csinálja...
2021. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
ha a barátod egy másik pasival csinálja egy bulin neked az megcsalás ?
2021. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nem vagyok lány, nem tudom megadni azt a csajomnak, amit lány, tehát nem engem cserél le másra, oktalanul, hanem megél valamit, amit velem nem tudna. Mivel egy élet van, én is vagyok, de vágyak is, ezért lehetne középutat keresni. Szól, s tőlem azt csinál lánnyal, amit akar. Egyébként engem az sem zavar, ha lánynál utólag szól, de megértem azt, akit esetleg igen.
2021. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon birtokló típus vagyok (nem lépek át egy bizonyos határt), nekem megcsalásnak számítana. De az jobban fájna, ha nem mondaná el hogy biszex. Lényegében ez azt jelenti hogy nem igazi a kapcsolat, nincs meg a bizalom.

Ha elmondaná...tudom hogy nem tudom azt megadni amit egy lány és ha szeretné akkor megengedném neki. Még izgatna is ha nézném vagy akár be is szálnék.


Viszont fontos hogy ne érezzem szerelmet a másik lány iránt.

2021. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
62%

Mivel én szeretem a többes szexet minden felállásban, nálam még előny is lenne, ha a barátnőm szeretne másokkal is szexelni. Ha megvan a bizalom, őszinteség, szerintem nincs ezzel probléma.

F35

2021. ápr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarnék többes szexet, ugyanis ez nem rólam, hanem róla szól. Persze kipróbálnám, nem vagyok álszent, de nem ezért engedném. Tőlem szerelmet - bár a kérdés testi kontaktra vonatkozott - is érezhet, csak a másik ne akarja elszakítani tőlem.


14es

2021. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, ment a zöld.

Az egyik kérdező kérdésére válaszolva, engem nem zavarna ha másik férfivel lenne szexuális kapcsolata.

Magamról annyit, hogy csak szexuális téren vonzanak lányok és romantikusan egyáltalán nem. Valamint még egy lánnyal sem jött össze semmi, tehát ez egy elméleti kérdés.

A bizalomról: én 100%osan megbízom benne, de sok kérdésnél olvastam, hogy a hetero férfiak nem veszik jó néven, ha a párjuk biszex és ez kissé meggátol abban, hogy beavassam

2021. ápr. 10. 10:55
 19/36 anonim ***** válasza:
47%
18. Akkor nem veszik jó néven, ha a lány a hátuk mögött szeretne más nőkkel kavarni. Erre válaszolj kérlek, hogy te abban benne lennél-e, hogy bevegyetek a barátoddal egy lányt hármas szexre? Igen/Nem.
2021. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
66%

Én örülnék biszex barátnőnek. :)

F35

2021. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!