Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtök testi kontaktusba lép egy másik lánnyal az megcsalásnak számít? 18L

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, de a barátom nem tudja. Ha egy buliban úgy alakul és a barátnőtök egy lánnyal akkor nektek az beleférne? És ha mást is csinálnak? Számít, hogy ott vagy e te is vagy nem?

2021. ápr. 9. 21:12
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Én benne lennék 3asban
2021. ápr. 10. 15:21
 22/36 anonim ***** válasza:
91%
Nehezen lehetne ezt nem megcsalásként értelmezni ha lány az illető ha nem.
2021. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
37%
A kérdező szerintem nem hármasra gondolt, hanem külön lány-lány kalandra, én arra is igent mondanék, mert nem lecserél egy férfira. A hármasban a férfiak 80%a benne lenne, ez nem kérdés.
2021. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a hetero pasik nagy részét nem zavarná a tudat hogy a barátnőjük biszex. Esetleg valami nagyon szélsőséges homofób keresztényt.

Az már más kérdés hogy engednék is e hogy lánnyal legyél. De a biszexualitásod nyugodtan elmondhatod, a többit meg megbeszélitek.

De láthatod a válaszokból, hogy minden szempontból pozitívak. Plusz egy, mert én is engedném, sőt támogatnám is. Nyilván hármasban is benne lennék, ki nem, de ha kettesben akarna lenni a barátnőm lánnyal, akkor sem lenne ellenvetésem.

2021. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

Ha szerinted dughat férfival és az nem megcsalás, akkor nővel miért az?

A szex az az intim viszony, amit csak a partnereddel csinálsz (hacsak nem beszélitek meg).

2021. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%

“ Ha szerinted dughat férfival és az nem megcsalás, akkor nővel miért az?”


Mert nála ezek a szabályok. Sose értettem azokat akik rá akarják erőltetni másra a saját véleményüket. Van akinél a csók is megcsalás, más meg nyíltkapcsolat párti. Mindenkinél máshol van a határ. Amíg a párjával mindkettejüknek ez fér bele, hol a probléma.

2021. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
25. Ezt én sem értem. Azok a szabályok egy kapcsolaton belül, amit a két ember lefektet benne. Ez nem csak a megcsalásra igaz, hanem minden másra.
2021. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld köszi
2021. ápr. 12. 11:42
 29/36 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna! Ha előttem csinálnák akkor viszont kimondottan tetszene, izgatna!
2021. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 kisördög1 ***** válasza:
Amíg őt szereted és "hozzá mész haza" addig ez nem számít (nálam) megcsalásnak.
2021. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!