Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nős fiúkat kérdezem. M...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nős fiúkat kérdezem. Mennyire lehet visszafogni magatokat attól hogy férfival szexeljetek? Otthon van egy feleség de hát ugye a vágyak... Van emiatt bűntudat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

"de hát ugye a vágyak"


Figyi, én nem vagyok bi, csak szimplán meleg, de 33 évesen még szűz vagyok, és ezt büszkén mondom, mert mindig ellen tudtam állni a vágyaimnak és a kísértésnek is, pedig nem volt könnyű, főként tavasszal nem, évről-évre


De igazából ehhez semmi más nem kell, mint hogy az embernek legyen egy szilárd erkölcsi értékrendje és ahhoz tartsa magát mindig, és azt tartsa szem előtt.


Én nagyon örülök neki, hogy volt bennem annyi tartás, hogy képes voltam erre, és hogy ha egyszer találok valakit, akibe viszonzottan szerelmes lehetek, azzal minőségi módon élhetem majd át az együttlétet, úgy, ahogy csak mély érzelmekkel lehet, de úgy hiszem, hogy katartikus.

2021. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Miért kell megnősülni akkor? Nem igaz hogy más életét is tönkre kell tenni egyből.
2021. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

#2 ilyen apró cseprő dolgokkal, mint mások élete a biszex és homoszexuális férfiak 80%-a nem igazán foglalkozik manapság.

Csak az ÉN, ÉN, ÉN, a végtelen önzés megy. Ezért sem lehet melegként igazi értékes társat találni, vagy legalábbis nagyon nehéz. Ha pedig évtizedekre szóló kvázi "férjet" szeretnél, egyenesen körberöhögnek...

Szánalmas világ a magunkfajtáé sajnos.

(#1)

2021. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is biszex vagyok, de előbb szakítok minthogy megcsaljak valakit. Ezért nem értem.
2021. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
Bi vagyok és soha nem csaltam meg senkit.
2021. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő módon sok olyan, főleg harmincas családapáról tudok,akik olyan titkos viszonyban vannak benne, ahol ők az alárendeltek.

És jóval idősebb, hatvanas, vagy hetvenes, testes férfiakkal vannak,akik "használják" őket és ez nekik nagyon bejön.

Nem értem, milyen élete van egy ilyen fiatal nős férfinek, apának, aki ilyen háttéréletre vágyik.

Mert azt még megértem, ha normális viszonya van,jó, tegye. De ez a sok dominálás,stb és ennyire idősekkel, ez elég furcsa.

2021. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

A vágyakat meg kell élni nem pedig elnyomni !

Amit egy pasi pasival él àt szexuálisan azt egy nővel képtelenség!

Minden hetero kapcsolatom elején elmondtam ,hogy bi vagyok és szükségem van rá! Talàn három csaj hátrált miatta!

Megnősültem ,gyerekeim vannak, és van egy szintén bi barátom akivel heti 2-3 alkalommal talizunk a nejeink tudtàval

2021. ápr. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fökapitany ***** válasza:
100%
6os: passzolom a választ,de én magam is ebben a helyzetben vagyok :)
2021. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

#7

Heti 2-3?

Az igen. Van időtök egyaltalán a nejeitekre, gyerekeitekre?


“A vágyakat meg kell élni, nem pedig elnyomni.”


Ezzel az erővel mindenki, aki vágyik valamire/valakire kefélgessen össze-vissza.


Emberek vagyunk. Nem állatok, ösztönlények.

De ha nektek jó az, ha négyen vagytok, akkor egészségetekre.

Szintén biszexuális vagyok, de szerintem ez nem fér bele egy kapcsolatba, ha szeretem és tisztelem a feleségem.

2021. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!