Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem érdekel engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel engem senki? Baj van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok és kicsit kétségbe vagyok esve. Igazából azt veszem magamon észre, hogy nem annyira érdekelnek a fiúk. Kezdek azon is gondolkodni, hogy talán biszexuális lennék, leszbikus semmiképp. Azt tudni kell rólam, hogy kevés fiú fog meg igazán, de ha egyszer tetszik nekem valaki, az nagyoon és csak ö. Vonzódok is hozzájuk, alapvetöen fiúkkal képzelem el az életemet. A baj az, hogy míg körülöttem mindenki túl van már a 5. palin engem nem nagyon hatnak meg. Ha van is aki tetszik, sose lesz belöle komolyabb egy kavarásnál, mert megijedek picit. És ez kicsit aggaszt. Egyszerüen összejönni valakivel nekem nem olyan átlagos mint a többieknek. Azt vettem magamon észre, hogy a testiségek kevésbé érdekelnek (persze kell a szex de még mennyire) de egy kapcsolatban nekem az lenne a fontos hogy inkább barátibb, mentális érzelmeken alapulna. Minthogy testi. Azt tudom magamról, hogy nem vagyok aszexuális de tényleg kevésbé tartom olyan fontosnak a pasizást mint a legtöbb korombeli. Velem van a baj? Tudnátok nekem segíteni?

2021. máj. 3. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz, gyakori ha tetszik valaki annak én nem jövök be. Egyszerüen nincs elörelépés.
2021. máj. 3. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene 18évesen az 5.palin is túllenni?! Nem értél meg még egy kapcsolatra, ennyi. A normál vonal az érzelmeken alapuló kapcsolatkeresés. Minden más hülye kordivat.
2021. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülötted minden veled egyidős túl van az 5. palin, akkor bizony nagyon rossz körökben mozogsz.
2021. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
100%

Lehet hogy a figyelmed nem tudod megfelelően egy dologra irányítani.


(így kerülhetett ez a kérdés az "Elektronikus eszközök" kategóriába)

2021. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

7.ez mással is megesik itt, sokszor láttam :D

velem is megesett mikor akartam kérdést írni egy kategóriába de meggondoltam magam és más kategóriás kérdést írtam de ott maradt mert megfeletkeztem erről :D

2021. máj. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még lekésve semmiről. Egyszerűen arról van szó, hogy még nem vagy elég érett egy kapcsolatra, a felszínes, csak szex kapcsolatok meg talán nem is érdekelnek. Ez miatt ne érezd rosszul magad. Idővel rátalálsz arra a fiúra, akivel hosszabb távon is el tudod képzelni a kapcsolatot.
2021. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én most újra 18 lehetnék semmin nem fájna a fejem, de így sem rossz! Lazíts, és a szüzesség nem szégyen! Noha sok hülye állítja.
2021. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!