Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok miért nem próbáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem próbáltak még felszedni, csak srácok?

Figyelt kérdés

Ez nem egy párkeresős kérdés!:D Csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon van-e konkrétan olyan lánytípus, aki csak a fiúknak tetszik, lányoknak nem. Aránylag sok fiú próbálkozott be nálam, de lány még egy sem, visszaemlékezve se jut az eszembe semmi olyan, hogy mondjuk flörtöltek volna velem, viszont van olyan barátnőm, akinél már bepróbálkozott lány, aztán ő se signalingolt semmit se előtte.


Persze azt is tudom, hogy egyéni ízlés dolga minden, de annyira kíváncsi vagyok, hogy van-e valami ilyen "jegy", ami a pasiknak bejövős, a lányoknak meg kevésbé. Vagy egyszerűen csak az a dolog nyitja, hogy jókor kell jó helyen lenni.



2021. máj. 5. 03:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam probálkoztak már be lányok.


Egyszer kb 15 évesen aztán huszonévesen.(velem egykorúak)

Minden esetben annyi volt csak, hogy tök jókat nevettunk bandáztunk együtt, teljesen fesztelen volt a kapcsolat.

A kiskori kb szerelmes is volt belém, meg szexuálisan is "fűtött", a későbbi meg elég szabados életet élt szexuálisan alapbol is, sztem ő csak arra volt kíváncsi mennyire "fogadom"őt el, mennyire "szeretem",mint bnőt, mert alapbol hetero, de zavarta az hogy valahol "lenézem", az élete miatt, azaz hogy van tőle "tartásom", olyan volt, mintha csak határokat feszegetett volna, hogy pl csókoloznék e vele.


Szerintem az ilyen dolgok olyanokon mulnak, hogy mennyire vagytok nagy barátnők, mennyire szoros, vagy JÓ a kapcsolat.

2021. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Lehet hogy tul bu zis a kinézeted
2021. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ó igen, azt nem írtam le egyértelműen, de én is lány vagyok. :)


Első hozzászóló, neked köszönöm! Akkor szerinted ez inkább érzelmi alapon működik? Most előhoztad bennem azt a gondolatot, hogy lehet, annak is köze van a dologhoz, hogy a lányok általában kevésbé kezdeményezők talán, mint a fiúk (főleg ha nem ismeritek egymást előtte), talán ez is közrejátszhat.

2021. máj. 5. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a társadalom nem túl elfogadó a meleg/biszex emberekkel szemben,nyilván a fiúk és a lányok is sokkal nehezebben kezdeményeznek azonos neműeknél. Úgy veszem észre hogy az én testalkatom a legtöbb hetero lánynak nem igazán tetszik,viszont bi/meleg fiúktól nagyon gyakran lehet hallani hogy a magas/vékony srácok tetszenek nekik. Ennek ellenére sokkal ritkábban kezdeményeznek nálam fiúk,mint lányok
2021. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Akkor tul csajos a kinézeted nem tudjak hogy bi vagy
2021. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Tök jogos, amit írtál, az előítéletek miatt tényleg nehezebb a kezdeményezés. És köszönöm, hogy saját tapasztalaton keresztül megosztottál egy konkrét példát is!
2021. máj. 5. 16:41
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Te írtad a második választ is, ugye? Sokáig gondolkoztam, hogy hogyan reagáljak. Nyilván a kérdésem is részben arra vonatkozik, hogy lehet-e valamiféle általános következtetést levonni a külsőségekből (bár sejtem, hogy nem, de hátha mégis), szóval nem vagyok a téma legnagyobb szakértője. De azért azt nem gondolom, hogy minden esetben "meglátszik" valakin, ha LMBTQ+. Az, hogy valaki mennyire feminin/maszkulin, illetve miképp fejezi ki magát, nem feltétlenül kapcsolható a szexuális beállítottsághoz. Lehetnek átfedések persze, a sztereotípiák is részben azon alapulnak.
2021. máj. 5. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Velem meg egy csaj se akart ismerkedni 20 ev alatt fiu is csak 1 az is csak szexelni akart


38 F

2021. máj. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha tetszik egy csaj, emeld meg igazítsd meg előtte a melleidet, mosolyogj rá, szólj hozzá. Ha buliban vagy, dicsérd meg a ruháját, és ha mosolyog akkor tovább a lábait, melleit! És hamar kiderül hogy vevő-e rá. A csajok melegségét igenis tolerálja a társadalom. De már a fiúkét is eléggé.
2021. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!