Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Melyik volt a leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik volt a leggázabb módszer, amivel próbáltak titeket felszedni? És melyik volt a legsikeresebb illetve legemlékezetesebb?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy társkeresőn volt olyan funkció hogy flört küldés. Kaptam egy olyat hogy XY seggbedugott, mellé írva hogy: "Na benne vagy?"

Ez volt a leggázabb.

A legemlékezetesebb mikor egy helyes sráchoz mentem oda aki kutyát sétáltatott. Megkérdeztem harap-e mire ő: Nem. És a kutya se. :))

Nem a legjobb de a legemlékezetesebb volt ez. :)


Legjobb meg nem igazán volt mert olyanokkal jöttem össze akik magukat adták.

2018. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"Szia cica, eszembe jutott egy vicc a f.rkamról, de az a baj, hogy túl hosszú..."
2018. júl. 3. 00:20
 3/10 he84 ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb módszer, amikor valaki csakis kifejezetten szexkapcsolattal akar felszedni nyomulva (akár enyhén, akár durvábban) és nem érti meg, hogy én nem szeretném azt úgy. Ez főleg akkor igaz, ha az illető férfi túl kanos, avagy nagy a szexigénye. Az ilyenektől én nem akarok semmit, de jelenleg most másoktól se! A legjobb módszer az, ha valódi barátkozással, ismerkedéssel kezdődik odafigyelve kölcsönösen egymásra türelmesen, megértően és őszintén. Meg persze visszafogottan, nem nyomulva és ha a másik fél valamit nem akar valamiért (bármi is az oka), akkor azt elfogadja, legyen szó bármiről, akár intim dolgokon belül is. Ehhez persze kell a közös megbeszélés őszintén.
2018. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A leggázabbról hirtelen az az eset ugrik be, amikor egy kéjenc fejű hetvenes "úriember" odajött hozzám azzal a szöveggel, hogy "szívecském, tegye le a cigarettát, megárt a szépségének".
2018. júl. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A leg gázabb amikor a srác csak úgy fb én elküldte a péniszét és csak annyit írt : Ügye hogy kellene. A legjobb meg talán amikor egyik srác randira hívott de zavarban volt és beszélt össze vissza se aranyos volt :)
2018. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
#4, a cigaretta nekem is a gyöngém: kinézek az autóból a pirosnál, édes, feszes testű nagykamasz lánykák mennek át előttem, még látni si gyönyörűség, és akkor szív egyet a cigarettájából... És eszembe jut, milyen büdös lehet a szája utána. (A feleségem is dohányzik, ne tudd meg, milyen, amikor épp elnyomja.)
2018. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A leggázabb módszer amikor egy középkorú,jóképű pasi oda jött hozzám egy szórakozóhelyre ezzel a dumával ”Szia egész este téged néztelek,nagyon szép,és csinos csaj vagy leülhetek melléd? Ja am hasonlítasz a lányomra" :D


Legsikeresebb még nem volt :)

2018. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

#6

Csak egy kérdésem lenne: ha van feleséged, miért foglalkozol a feszes testű, gyönyörűséges kamaszok rossz szokásaival? :D

(#4 voltam.)

2018. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A legrosszabb az volt amikor társkeresőn egy srác először csak annyit küldött, hogy nagyon szép az arcom, majd pár másodperccrl később hozzáírta, hogy de a g*mmel még szebb lenne...


A legjobb pedig egy váratlan helyes pasi érdeklődése volt.

2018. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a leggázabb a szia cica van gazdád stílus...azt kiröhögöm.

6éve egy barátnőmmel iszogattunk beszélgettünk és épp arról beszéltem, hogy szexelni nem nehéz, van egy listám ahol lehetséges szexpartnerek vannak ha rosszul leszek majd átböngészem. Aztán odajött egy férfi, hogy ne haragudjak de szeretne feliratkozni:) ő a gyermekem apja

2018. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!