Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azoktól kérdezem, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiknek általános-középiskolában volt tapasztalata azonos nemű osztálytárssal, baráttal. Ki lett közületek bi/homoszexuális, és ki maradt a hetero oldalon?

Figyelt kérdés
Most hány évesek vagytok?
2021. máj. 8. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem attól lesz valaki meleg, mert egyszer kiverte a haverjaval a suli wcben. Attól lesz meleg, biszex vagy akármi más, mert kívánja, izgatja a fiú. Máskülönben ha egy meleg srác lefekudne egy nővel, heterova varazsolja?
2021. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Régen divat volt a közös hoki suli után. Jó lenne még most is időnként 30 fölött.
2021. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Maradtam a hetero oldalon.

26/N

2021. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm 3.
2021. máj. 8. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Nalunk 7-8. ba ment a közös hoki suli után 2 haverommal majdnem minden nap

Én bi lettem, őket nem tudnom, azóta nem beszélünk hogy más középsuliba mentünk

2021. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
en egyszer kivertem egy haveromnak suli wcbe :D de azota se volt semmi mas szoval nem tudom hogy igy annak szamitok e :D
2021. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

14 évesen volt az első ilyesmi és már akkor is tudtam magamról, hogy meleg vagyok. Ma is meleg vagyok, nem meglepő módon. :)

31F

2021. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan tudtam 15 évesen hogy mi a szitu sőt.

Általánosban nálunk volt közös matyizás, mert volt egy bukott srác akinek nagy szőrös farka volt. Aztán így 13 évesen mindenki nézte, hogy na neki mekkora. Lógó nagy herével. Szóval így láttam kb minden osztálytársét. 2 nagy farkú volt. 1 a bukott és 1 a cigány osztálytársé.

Elvileg mind heteró kivéve engem.


Aztán gimmiben megjött a bátorság. Mivel 15 évesen megvolt az első szex. Utána minden havert próbáltam közös masztira rávenni aki tetszett. Aztán így jött össze egy srác pl a könyvtárból akinek nagy farka volt nagyon... Ő le is szopott és én is őt. Aztán most így 28 évesen már heteró lett elvileg.


Volt egy vizilabdázó srác is, aki leszopott többször. Azóta most jegyese van. Ő 30 éves most.


Aztán volt egy srác akivel csakk dumáltunk de nem jött be így nem volt szex, de az is most heteró.


Aztán volt egy gimis sulitárs aki felettem járt 2 évvel. A szalagavató műsor után leszopott a WC-ben. Majd később a suliba is néha. Azóta gyereke van :D


Aztán volt egy srác akit párszor megdugtam meg szeretett (bár nem tudott) szopni. Ő most 30 szintén. Azóta tűzoltó és barátnője van. Néha beszélünk is.


Ilyen storyk ugrottak be. :D Viszonylag sok partnerem volt. Évi 4-5 tuti. 15 éves korom óta így volt pár. Ja meg volt pl egy srác akivel szintén szexeltem. Fitymaszűkülete volt, kicsit husi is volt. De csak kicsit. Most kigyúrta magát és tök jó pasika lett. Rá is írtam. Hát azóta már srácokkal nem szexel :D Kérdés, hogy 16 évesen miért tette.

2021. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy fiú, akivel 16 éves koromtól kezdve 7 éven keresztül rendszeresen szexeltem. Most barátnője van, és gyereket akar. Jóban vagyunk most is, együtt is dolgozunk, de már szóba sem jön a dolog. Aztán volt egy másik srác, vele 17 éves koromtól csináltunk pár dolgot. Rendszeresen le szoptam, nagyon sokszor kinyaltam, azt imádta, sokat csókolóztunk, meg ő dugott engem. Most neki is felesége van, és évek óta nem beszélünk.

Sosem értettem, akik fiatalként saját neműkkel szexeltek, hogy tudták abba hagyni? Nem is hiányzik nekik

2021. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sandrisbp ***** válasza:
74%
nekem is volt ilyesmi gimiben. Bi lettem, de nem emiatt, mert ez nem volt igazán jó élmény, nem tetszett ÚGY a haver... nős vagyok ezer éve, de srácok is mindig voltak közben... anélkül nekem nem megy.
2022. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!