Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

20 vagyok. Meleg kapcsolatban vagyok! Meleg vagyok, de nem akarok meghalni ugy, hogy nem próbáltam lánnyal. Kb. Korombelli lánnyal akarom kipróbálni, teljesen anonim, módon. (Pl. Snapchaten össze ismerkedünk, több hónapig, vagy hétig, lefekszunk, és max beszelgetunk utána.) jöhetnek a gyilkos kommentek!!! De gondolj bele. Sose próbáltam.


Van még rá valamilyen módon szerinted lehetőségem?


Ezen kívül ha ugy alakul, és benne van az illető, akkor egy gyermek vállalás is tervben van, mint béranyaként (bő 6 év múlva) és ott; ha tetszett a “kipróbálás” akkor mint aktus, szeretném megtermékenyíteni.



Aki akar velem beszélgetni, (lányok!) tanácsokat elfogadok, gondolatokat. Szidalmakat mellőzzétek kérlek!


Snapchaten szeretnék velük beszélgetni, hiszen az kissé személyesebb.


Legyen szép napotok!


Meleg20/F



2021. máj. 18. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nyáron menj ki a szigetre!
2021. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo ötlet, de nem vagyok ilyen társasági ember. Meg nyáron dolgozni fogok. :/
2021. máj. 18. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán felállna lányra?
2021. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A béranya dolog jó kérdés, hallottam már ilyet, biszex (inkább meleg srác) akart gyereket, volt egy jó barátja akinek meg elege lett a pasikból és nem akart férjet meg párkapcsolatot se, de gyereket igen, ők ketten összehoztak egy babát és mindenki happy, semmivel se rosszabb mintha anyu és apu elvált volna de barátok maradnak.
2021. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!