Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes ilyen havert, barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen havert, barátot keresnem ?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy értelmes, normális bi havert, akivel ki lehetne alakítani egy barátságot.

Kirándulások, beszélgetés, stb. És emellett normális testiség is lenne, úgy, hogy mindketten élvezzük.


Volt már egy ilyen barátom,de pár éve elköltöztek Európa másik felébe. Két éve próbálok ismerkedni,de szinte mindenki azonnali szexet akar, nem is akarja megismerni a másikat, vagy szexuálisan "elég érdekes " dolgokat akar..


Van egyáltalán ilyen diszkrét , szó szerinti testi - lelki barátkozásra igény ?


Egy budapesti férfi


2021. jún. 2. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint nincs, vagy ha van, nagyon ritka.
2021. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sejtettem, gondoltam, hogy csak kósza numerát keres mindenki.

Akkor így jártam...

2021. jún. 2. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre vágyom.

Csak az a baj,hogy mindenki egy-két levélváltás után lelép, vagy olyan igényei vannak ami miatt hamar kiderül hogy nem egymást keressük.

2021. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sandrisbp ***** válasza:
55%
Szerintem nem mindenki.... ugyanakkor a pasikkal jó, hogy nem kell annyi körítés, mielőtt lesz valami szexuális téren, mint a lányokkal. És jó szex után lehet a legjobbakat és a legőszintébbeket beszélgetni...
2021. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes!

Sokan vagyunk akik erre vágynak,csak nehéz pont megfelelő embert találni rá. Nálam a távolságon bukott el mindig a dolog.

2021. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyent keresek, de a lakóhelyemen, falu, reménytelen. Akik esetleg rámírnak, azokkal a távolság, Bp-től bő 200 km, miatt nem működik.
2021. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex után is lehet dumálni… az miért para?
2021. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!