Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rejtőzködő bi fiúk, teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtőzködő bi fiúk, teljes neveteket eláruljátok ha sráccal találkoztok?

Figyelt kérdés
Hamarosan egyedül fogok lakni, lesz helyem. Biként érthető okokból nem tudják rólam (kapcsolat nem játszik sráccal). Viszont a vezetéknevem kint lesz az ajtón, és nem sok van belőlünk az országban. (Leszedés nem opció.) Ha meg akar majd keresni, azonnal megtalálna akkor is, ha kamu nevet adnék meg. Korábban olvastam itt hogy sok rejtőzködő bi nem adja meg a (teljes) nevét / álnevet használ ha sráccal találkozik.

2021. jún. 7. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés során nem, találkozás esetén már nem zavar, ha tudja.
2021. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Találkozás esetére gondoltam, akár többedikre. Első találkozóra semmiképp sem hívnék fel valakit magamhoz.
2021. jún. 7. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A keresztnevemmel szoktam bemutatkozni.

Egyébként én se mennék fel valaki lakására első alkalommal. Többedikre, ha működik a dolog, meg már nem zavarna, ha a teljes nevemet tudja.

2021. jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

"Leszedés nem opció"


Miért nem? Nem is hallottam olyanról, hogy ki van írva a név az ajtóra, csak a kapucsengőn szokott kint lenni. Az ajtón csak egy szám.

2021. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a saját lakásom. +Anonimitást őrző okokból nem mennék bele további részletekbe de okkal
2021. jún. 8. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én felmegyek elsőre is. Van benne vmi izgató számomra, újdonság varázsa, ilyesmi, de én is felhívtam már magamhoz ismeretlent. Keresztnevem elmondom, nem foglalkozom vele, hogy kint van a névtáblám.
2021. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Mentem már fel pasihoz hogy nemtudtam a nevét és ő sem az enyémet pucéran várt én meg nemkerdeztem ;)
2021. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!