Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy heteró BDSM sub srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró BDSM sub srác belemegy szerinted ebbe?

Figyelt kérdés
Vagy csak és kizárólag olyan aki nem heteró? Ezt azért is kérdezem, mert ugye ha átgondoljuk a sub lehet azt élvezi hogy olyat kell tegyen amit nem ő akar. Mármint érted... Szóval szerinted egy hetero sub fiú pl kielégítene orálisan egy pasit?
2021. jún. 13. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

10nek

A "megbeszelik a határokat" szeinted mia frászkarikat jelent?


Illetve a menekülő/kontrolszó is pont erre van.


A utolsö bekezdés pedig már túlmutat a normális kapcsolaton de beletartozhat.

2021. jún. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ezt én kérdezhetném tőled.
2021. jún. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
SZERINTEM a domina feladata feszegetni a szolga határait. Az hogy meddig megy el a szolga az ő döntése de pont azt a dominát kedvelik aki mindig megy tovább és új dolgokat hoz. Max nemet mondanak. Én így látom. Belemerülve így most a dologba. Ahogy énekesbe, TV-be mindenbe az az amit szeretünk aki újat ad.
2021. jún. 18. 09:43
 14/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Még mindig nem írta meg senki, hogy ha az a feladat, akkor honnan lesz f@sz, amit le lehet szopni a dominánál, vagy ha máshol történik, akkor azt ki és mi igazolja.
2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

van olyan dominak akinek van momornyikja vagy mi a fenéje,és vannak időpontok amikor az ráér. Hivod mondod,hogy legyen faszi a domina mondja,hogy mikor lehet és te pedig mész és vár a dáko is.


Vagy viszed a homárhavert.

2021. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Figyelj már kötekedő anonymus ha gondod van hát járj utána de a hangnemet szerintem igazítsd az itteniekhez. Nem vagy te semmivel se több. Azért mert te kételkedsz abban amit írnak még a hangnem lehet normális.
2021. jún. 18. 19:44
 17/21 anonymousreview60 ***** válasza:

#16:

1. Ha valaki belemegy a szopásba, úgy hogy nincs igazi kényszer, az sosem volt igazi hetero. Ezért írtam, hogy nem hiszem el, hogy egy domina bármire ráveszi.

2. Az, meg hogy nem szub és nem-nemheteroként rákérdezek, hogy honnan kerít egy domina egy péniszt, hogy leszopják, az meg nem rossz hangnem, hanem egy semleges kérdés. Amibe te olyan hangnemet hallasz bele, amin a legkényelmesebb felbaszni az agyadat. De ahhoz nekem semmi közöm.

2021. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

azért nem mindegy a kényszer mértéke.

A domina bármit megtehet: a sub bármit meg is tesz félve a bübtetés mértéktelensegetől.


A domina feszegeti a határokat de csak 1pontig. A sub bárhol leállhat mert nincs igazi tétje a meghátrálásnak. (Szerintem ez a normális.) Itt a sub beválalossagan is mullik meddigmegy el.



Mitomén ha:nem szopik 13xtökön rugja.

Beválalja a 13 tökönrugásat vagy szopik egy sort?

De azért ottvan a dologban,hogy ha nagyon gáz akkor leállitja dolgot,de akkor nincsmeg amiért ment/fizetett.

2021. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam évekig egy dominához. Eléggé függő lettem. Már szinte remegtem a vágytól ha egy ideig nem találkozhattam vele. Mint valami drogos, szenvedtem. Hiszen alapvetően az életem egy nehéz szakaszában voltam, eléggé depresszív hangulatban folyton, és szinte csak ott éreztem jól magam abban a 2 órában, az viszont valami olyan euforikus élmény volt, mint a drogosoknak lehet.

Tudta ezt ő is, meg beszéltünk is erről. Szóval hiába volt menekülőszó, sose mondtam. Egyszerűen nem akartam hogy a játéknak vége legyen. Ráadásul akárhányszor valamit nem úgy csináltam ahogy ő akarta, rögtön kifejezte a csalódottságát, és közölte hogy van neki elég szubja, és hogy simán megteheti, hogy mostantól csak távolról, kamerán keresztül dominál.. hiszen tudta hogy ez a legnagyobb félelmem.. profin manipulált.

Egy időben elkezdett szivatni azzal, hogy van egy másik szubja, összehoz vele, és le kell sz . pnom. Egyszercsak megkérdezte komolyan hogy tényleg megtenném-e, mert 15 perc múlva itt van. Persze egy megdöbbenés és pár másodperc gondolkodás után igent mondtam abban az állapotban. Hozzá kell tennem 100% hetero vagyok és már a farok gondolata is elborzasztott. Kinevetett, hogy csak tesztelt, hogy jó szub vagyok-e. Azt hiszem abban az állapotban nem állítottam volna le még a menekülőszóval se. Annyira az járt a fejemben csak h "ne csalódjon" bennem. Féltem hogy az a másik szub jobb nálam és ez borzasztó féltékenységgel és teljesítéskényszerrel töltött el.

Persze ez mind csak "mi lett volna ha". Lehet hogy ténylegesen nem ment volna a dolog és leállítottam volna. De magamban elfogadtam addigra már hogy sz . pni fogok...

2021. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy komoly domina bármire ra tudna venni? Nos ez hulyeseg szerintem, én erős szub vagyok, de pl egyik dominase tudna ravenni, hogy a szamba szarhasson, egyszeruen ez lehetetlen hogy ilyenre ratudjon venni. A szopasra ra tud, mivel van bennem nemi bi hajlam.
2021. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!