Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk/lányok,szoktatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok,szoktatok?

Figyelt kérdés
A strandon bele pisiltek a vízbe?

2021. jún. 19. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
56%
Mindig belepisilek én is.
2021. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy dolgoztam strandon és jópáran bele is kakiltak. A WC-ben a falra is felkenték, a tusolóba is bele volt nagyon sokszor szarva. Egyszer keményen összefostak egy öltözőt, szinte okádtam, én kellett felmossam azt is. 1 napig nem tudtam enni. Undorítóak az emberek.
2021. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Helyes! Örülók hogy sokan tesznek úgy mint én 😀
2021. jún. 19. 15:53
 14/68 A kérdező kommentje:
Jó, a kakilás tényleg durva!!!
2021. jún. 19. 15:54
 15/68 anonim ***** válasza:
95%

Igen, de fontos: csak élő vízbe!:D Azaz pl Balaton, Velencei-tó, Tisza.

Mesterséges strandon vagy termálban a vízbe hugyozni elég gyász...


Beleszarni nem szoktam sehova, de aki igen, azt megkérem, maximum élő vízbe tegye, és ott is inkább a parttól messzebb:D Az már extrán undorító és nagyon nem higiénikus:D

2021. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem egyértelmű.

Aki azt mondja hogy nem,azt nem hiszem el;csak nem vallja be. Mindenki bele pisil. Lehet fiú-lány, gyerek-felnőtt. Minden ember bele pisil a vízbe!

Igen,én is!

27L

2021. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:

15-ös válaszra:


"Mesterséges strandon vagy termálban a vízbe hugyozni elég gyász..."


Miért lenne gyász? Szerinted az emberek kimennek pisilni? Ugyan! Ne legyünk már álszentek!!

Pisilünk a vízban mindannyian,csak sokan tagadják!!

Szerintem Te is,15-ös!

MINDENKI!

2021. jún. 19. 16:19
 18/68 anonim ***** válasza:
94%

#16

akkor én biztos kamuzom, de mindig kimegyek, ha pisilnem kell.


F

2021. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
85%
Ez miért szexualitás kategória?
2021. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
95%

Miért gyász?

Mert a természetes vizekben élőlények élnek amik ugyanúgy odaürítenek, illetve az iszap és a nádasnak köszönhetően a tó megtisztul, akárhányan is hugyoznak bele. Egyszerűen a természet ezt belekalkulálta a dologba.


De a mesterséges medencéknél amit belehugyozol, azt visszaforgatják és hülyére klórozzák. Maga a fertőtlenítés sem túl egészséges, de mások hugyában-szarában lubickolni sem.


És nem, soha nem eresztettem be mesterséges vízbe. Eléggé olyan mintha a kádba hugyoznál, amiben épp fekszel, azt érdekes módon a legtöbb ember undinak tartja.

Oké, kb 3 éve nem voltam mesterséges medencében, de ezek után... maradok a Velencei-tónál, az tisztább:D

2021. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!