Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszopott a legjobb barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszopott a legjobb barátom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal szobatársak vagyunk. Egymás előtt szoktunk átöltözni, egyikünk sem szégyenlős, és láttuk már rengetegszer egymást meztelenül.

Egyik reggel éppen vettem le az alsónadrágom, és persze, hogy akkor kellett felállnia. De nem igazán zavart. De amikor a szobatársam meglátta, azt mondta, hogy "Azta! Lehet, hogy fura kérdés lesz, de leszophatlak?"

Nagyon meglepődtem, konkrétan teljesen ledermedtem, és valamiért zavaromban azt válaszoltam, hogy igen.

Nem is tudtam már, hogy mi történik, nem voltam magamnál, csak némán néztem, ahogy csinálja.


Azóta nem tudom, mit csináljak. Furán érzem magam, még soha fel sem merült bennem, hogy egy fiú egyáltalán hozzám nyúljon.


19f



máj. 24. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy nem fordult meg a fejedben.
máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene bármit is csinálnod? Ha jó volt lehet máskor is,ha nem akkor ne engedd. Mi pl rendszeresen csináltuk,senki sem tudott róla rajtunk kívül.
máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Elég béna sztory, látens barátom.
máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Mikor viszonzod?
máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Szopd le te is!
máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Valaki itt keményen felcsavarta a fűtést...
máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Hagyjuk ezt a nem tudom mi történt dolgot! Ha nem volt benned tudatmódosító, és nem vagy más amitől elbódultál volna, akkor ez kamu. Rég voltál nővel, és ennyi. Most már minimum bi vagy.
máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Hogyne, persze 😅 Szép mese volt.
máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, ez van, van még rajtad kívül pár ezer/millió ember hasonlóan a földön.
máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!