Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kolléga akiről tudod hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléga akiről tudod hogy meleg és bejön?

Figyelt kérdés

Én egy biszex srác vagyok. Sokáig ismerkedtem neten, tinderen és romeon. Az egyik srácot még tinderről bekövettem mert ki volt neki írva, sosem matcheltünk, bár arcképem sosem volt fenn csak ilyen sejtelmes képek.

A minap viszont munkában realizáltam, hogy ő jött velem szemben, egy helyen dolgozunk kb 20 méterre egymástól.

Nagyon jól néz ki a srác, egy korban is vagyunk (20as korosztály, talán én idősebb vagyok 1-2 évvel) és kiváncsi lennék rá hogy ha teljes alakosan, nem sejtelmes képekkel látott volna akkor összejöhetett e volna valami hónapokkal ezelőtt.

Szerintetek érdemes lenne személyesen összeismerkednem vele?


máj. 24. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp és minél hamarabb
máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat egy ferfi jobban elfogadja, hogy biszex vagy mint egy no. Mar csak emiatt jobban megerne neked pasival. Menj ra, ha kapcsolat nem is lesz belőle szex tuti.
máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!