Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg ez a meleg "szokás" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a meleg "szokás" a társkeresőkön? 3 bukta 1 nap

Figyelt kérdés

Szóval tegnap az itt javasolt rómeóra regeltem.

Az első pasi törölte magát 14.00-ra. (Strandon nyomkodtam a telót reggeltől) Addig kikért minden képet megbeszéltük hogy 8-kor tali.


A második írta hogy ok neki. Írom elindulok a városba a lakásba. Erre eltűnt majd 40 perc után közli evett. Mondom ok akkor induljon most. Erre írja elmegy még gyors zuhanyra. A zuhany azóta is tart ugyanis most néztem 14 órája volt online.


A 3. srác írta menjek át hozzá mert ő nem jön. Igaz 15 perc sétára volt... Elindulok. Írom neki hogy itt vagyok a címen. Se kép se hang sőt 6 perce nem volt online. 10 percet vártam és elindultam haza mondván ez is egy kamu. Ekkor írt. Bocs telefonom volt. Menjek vissza. Elindulok vissza mire ő is vett gyors zuhanyt. 10 perces... A lényeg végül lejött. Felmegyünk. Levetkőzök. Ő is. Simogat, majd a farkamhoz hajol majd közli neki ma még sincs erre hangulata. Előtte szétdícsérte a farkam, a testem, stb.


A korosztály amúgy 21, 26, 20 volt. Én 29. Eskü csak az dob fel, hogy találtam egy 20.000-est hazafele. :D



2021. jún. 20. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Erre mondták régen hogy sose azt nézd mi száll, hanem hogy mi "mász"!

Gratulálok!

2021. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül "meleg" szokás, inkább emberi gyarlóság - én is álltam már a megbeszélt helyen sokat várva, aztán a telefonja a delikvensnek ki volt kapcsolva.

Sok a megbízhatatlan egyén a társkereső oldalakon. Kiszűrni nem könnyű, de egy idő után könnyebb felismerni a képgyűjtőket, linkeket.

2021. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Eskü nem értem mit írt az első pedig elolvastam párszor.


Ne csüggedj. Sok a bolond. Megbeszéltem egy pasival a talit tegnapra. Reggel írok neki hogy 6 óra jó-e. Ezt írtam 9-kor. 13.40-ig még ment kb 3 üzenet olyanok hogy mi jót csinál ma a melegbe, meg hogy majd valamit jelezzen hisz várom a talit, stb. Erre 14.30-kor közli hogy mennyire nyomulok és neki ez sok. Eskü 4db 1 soros kb összesen 15 szóból álló üzenetet küldtem 9 és 1 óra között és VÉGIG online mutatta. De ez mind semmi közbe a legjobb barátomnak egész délelőtt írkált meg nyomult rá.

2021. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hiányzik a becsület, az egyenesség sokakból. Én ha gáz ha nem az ilyet egy kamu profillal (erre tartom) meg szoktam leckéztetni. Persze csak 1 hétre rá és lehet ez is szánalmas dolog de legalább érzi milyen.
2021. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is olyan rossz, legalább válaszolt valaki. JJa kb. ez benne van a pakliban. Mondjuk ilyen aznapi futó kalandok nem jönnek be.
2021. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azt nem is szeretem, amikor valaki az aznapi találkozást erőlteti. Lehet épp aznap már kivertem és nincs akkora kedvem a dologhoz. Vagy ezer oka lehet. Inkább megbeszélek valakivel egy időpontot 2 nap múlvára, de az tényleg legyen biztos.


A rómeóról meg át lehet menni más komolyabb platformra minél hamarabb, ahol biztosabb a dolog. Ha oda átmentek, akkor látod a másik is komolyabban gondolja.

2021. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az se jelent semmit ha viber stb van...
2021. jún. 21. 08:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik tényleg komolyan gondolják, azok adnak messengert vagy instát is, ahol azért már látszik a személyazonosság is. Ez pl a komoly szándék jele. (Mármint azé, hogy tényleg találkozni akar.) Tőlem többen kértek már, többekkel cseréltünk.
2021. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az insta és a face is privát. Sose mennék át pedig nem vok kamu. De csak szexhaverhoz nem kell szerintem.
2021. jún. 21. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve egy 38 éves, háromgyerekes apukával találkoztam, aki tartós diszkrét kapcsolatot keresett. Nagyon nyomult a találkozással, egy téren találkoztunk, majd kocsival elvitt a műhelyébe.

Ahogy beléptünk, már szinte tolta le a ruhámat, ölelt, csókolt mert "szeretetéhsége" volt.

Egy bő órát voltam vele, nagyon élvezte, pedig csak lightos dolgok voltak.Mielőtt elmentem tőle, a lelkemre kötötte, hogy a héten még egyszer találkozzunk, feltétlenül.

Aztán mire hazaértem, már ott virított az emailje, hogy jaj, ő lefagyott, nem tudj ezt feldolgozni..stb. Lényeg, eltűnt, minden módon.


Nemcsak olyan van, aki nem megy el találkozóra, hanem ilyen is. Nem tudtam a miértjét, mert értelmes, szimpatikus ember volt és mindenben kezdeményező.

Ráadásul nem én voltam neki az első.

2021. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!