Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van rá esély, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy Magyarországon is lehet majd házasságot kötni/gyereket vállalni két azonos nemű párnak?

Figyelt kérdés

Esetleg 5-10 év múlva változhat a helyzet, vagy csak visszafelé haladunk? Egyébként a magyar nép nem valami elfogadó, nem csak a melegekkel szemben, hanem itt vannak a romák is, meg a többi kisebbség, illetve a magyarok egymást is utálják, így nem nagyon látok arra esélyt, hogy ebben az országban bármi is fog változni, de nem akarok külföldön élni, mindenek ellenére nagyon szeretem a hazámat.


Szerintetek van esély a változásra?



2021. jún. 21. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy Nostradamusnak kell lenni, hogy meg lehessen mondani mi lesz 10 év múlva... úgyhogy passz.
2021. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
remélem nem!
2021. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Jobb lesz ha külföldre mégy.
2021. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy mennyire fog a jelenlegi helyzet hatni a jövőre. Tehát azért most elég sok kritikát kap Magyarország ez a törvény miatt. Alapjáraton szerintem lehetséges, mert az évek múlásával egyre jobban és többen kezdik felvállalni a saját identitásukat. Innen már nem lehet megmondani,hogy ilyen nincs max visszább szorítani, azt is főleg a homofóbok miatt. Nem mondom,hogy 5-10 év, mert én többet adnék ennek a dolognak.. de szerintem biztos, hogy elfogadottá fog válni egy bizonyos mértékig.

Egyébként pedig a rasszizmus nem ország függő. Mindig is itt volt a történelemben és ott is lesz mindenhol. Lehet, hogy most máshol kiállnak a melegek jogaikért, de te is utaltál rá, hogy minden változhat. Sosem tudhatod pontosan milyen embert szavaz a nép az ország élére.

2021. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

#4: attól, hogy nagy a hangjuk, még mindig csak ezrednyi kissebbségről van szó. A család, házzasság fogalmát nem ésszerű ilyen kevés ember miatt felülírni. A gyerekeknek meg kell az egészséges család model. Igen, apa-anya. Csonka családok példája jól mutatja, hogy ennek hiánya mivel jár.


Ott az együttélés lehetősége, élettársi viszonyt folytathatnak, senkit sem zavar ez.

2021. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2

Miért ?


Egyébként én nem értem, hogy valakinek miért baj az, ha két ember szereti egymást ? Miért érdekel egy elvileg heteró embert az, ha összeházasodok az azonos nemű párommal? Ez milyen kihatással lenne az ő életére ?

Esetleg ha közös gyerekünk is lenne, az miért lenne baj? Én is két heteró ember gyermekeként vagyok meleg, és nem lettem heteró attól, mert ezt láttam itthon vagy az iskolában vagy bárhol. Ezen az elven két meleg ember gyereke sem lesz attól meleg, mert azt látta, ha ő egyébként heteró. De ha még meleg is lenne két melegnek a gyereke, az újfent miért lenne probléma bárki számára is, miben változna meg az ő élete ?


Nem értem, hogy miért kell más emberek életét tönkretenni ezzel, holott az ő életük semmiben nem fog megváltozni, de viszont másokét meg tönkreteszik. Valaki magyarázza már el nekem, hogy miben változna meg pl. Pisti élete azért, mert az ország másik végén Juliska és Mariska, akiket nem ismer, összeházasodik?

2021. jún. 21. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos míg ez a gyűlölet keltő kormány van hatalmon,semmi esély
2021. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Az legjobb barátomnak sosem volt édesapja, mert elhagyta őket, és az édesanyja a nagymamájával együtt nevelte őt fel, így neki két anyukája van (mindkettőt annak tekinti), és semmiben sem másabb, mint bárki más, pedig nem volt apja.


Már van felesége és két gyereke, nagyon jó apa, és orvos. Teljesen rendben van.

2021. jún. 21. 23:07
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

#5 Nem vagyok se lmbtq tag, se homofób se semmi, csak heteró. Mégis azon a véleményen vagyok, hogy természetesen van egy családkép, ami átlagos: anya-apa-gyermek. Ennek ellenére ez már olyan szinten kiforrta magát az elmúlt években főleg, hogy szerintem ezt már nem lehet megelőzni. Eddig kellett volna az embereknek észbe kapnia, ha már ennyire természetellenesnek tartják ezt az említett helyzetet. Javaslom, hogy nem az interneten kell írni, hogy nem tehetik tönkre a gyermek nemi identitását, hanem kell intézkedni, ha már ennyire ellene vagy.

Kedves kérdező! A válaszom ismét a családnak a mintája. Nem egy szokványos családban nőne fel a gyermek és ő nem azt gondolná,hogy anya-apa van nekem. Hanem mondjuk természetesnek gondolja azt, hogy neki két anyukája vagy apukája van. Meghatározó egy gyermeknél. Sokan ettől ódzkodnak, valamint ismerjük el, hogy a természetes szaporodás szempontjából nem természetes.

2021. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Én biszexuális vagyok, LMBTQ-ember és nem támogatom az azonos neműek házasságát és gyereknevelését.
2021. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!