Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A leszbikusok, melegek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok, melegek vagy leszbi/meleg párok is hátrahagyják magyarországot mert nem tetszik nekik valami? Ők is elvándorolnak és nem jönnek már vissza? Ha igen, miért van ez így? Hová mennek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Biztos van ilyen. Sok okuk lehet rá. Például azért mert sokkal jobb a melegek megitélése abban az országban ahol letelepednek. Nem akarnak tovább rejtegetőzni.

Népszerű ilyen szempontból többek között: Hollandia, Anglia, Kanada, az USA néhány állama (nem mindegy melyik) stb.

2019. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyet is ismerek, a nagy része Németországba ment, egy pár pedig Olaszba.
2019. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és ott boldogok? vagy boldogabbak mint itt voltak?

és egyedül mentek vagy párjukkal (olaszba mentnek van párja, de a többi)?

2019. jún. 27. 15:09
 4/7 anonim válasza:
100%
Valinorba
2019. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%
Én Angliába jöttem, mert itt emberként kezelnek engem is, nem úgy, mint orbanisztánban.
2020. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Magyarországon tervezek maradni leszbikus nőként pont azért mert ugyan nehéz helyzetünk van, de nem lehetetlen. Úgy vagyok vele már évek óta, hogy igenis megfogom nyilvánosan a párom kezét és meg is csókolom nyilvánosan. Hogy kevés ilyet látni az utcán? Legalább lesz eggyel több. Egyszer szeretnék gyereket meg családot mindenképp, biztos hogy nagyon nehéz lesz, de én képes leszek rá ha egyszer eljön az ideje! Gyűlölet és erőszak sajnos mindenhol van, persze a mérték nem mindegy, illetve jogilag vannak nagyon problémás dolgok, éppen ezért megértem teljesen azt, aki külföldre kimegy, ez mindenkinek a magánügye, a saját döntése. Ha mégis kimennék külföldre akkor Franciaországba vagy Belgiumba mennék :)
2020. aug. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta tervezgetem, hogy az USA-ba megyek. Nem kifejezettem a melegség miatt, több tényező van, de ez is közrejátszik. De így California állam a cél. Egyrészt elfogadás szempontból, másrészt maga a hely tetszik nagyon. Az óceánpart, meg ott a látványosságok. Szeretek fotózni, és részben ezért is. Ott lenne mit. Persze itt is lehet Magyarországon, de másokat, mint am it én szeretnék. Aztán aránylag a fizetés is megfogott, amennyit keresnék a szakmámmal, és végül, de nem utolsó sorban utánanéztem a társkeresőkön, hogy ott milyen palik vannak fent :D és azért elég jó a felhozatal. Már csak arra várok, hogy befejezzem a tanulmányaimat és gyüjtsek elég pénzt.

Ja meg hát mehetnék más országba is, ha csak az elfogadás és a szép helyek, meleg óceánpart miatt mennék, de ami számomra még nagyon fontos, az a nyelv. Rettentően szeretem az angol nyelvet, beszélek még alap németül, de az semmire sem elég, és az angol az jól is megy rendesen. Meg még a spanyolt tanulom. De azt csak hobbiból, tetszenek a spanyol számok és szeretném érteni.

Na mindegy is, nagyon eltértem a kérdéstől, sajnálom :D szóval én ezért fogok kiköltözni, nem csupán, mert meleg vagyok, itthon is tudja rólam a család, és elfogadnak, meg a barátaim is. Szóval tulajdonképpen nyíltan meleg vagyok, csak nem egy kitűzővel a mellkasomon járkálok. Szimplán az nem tetszik ami az lmbtq közösséget illeti, hogy jelenleg Magyarországon a vezetőség sem elfogadó. Nemrég ugye nehezítettek a transzneműek életén is, nem tudom, hogy mi lesz a következő. Mintha visszafejlődne ez az ország. Ráadásul idővel, ha lesz párom, szeretnék összeházasodni, gyereket is. Itt is lehetséges örökbe fogadni, de annyi macera, arról nem is beszélve, hogy mit kapna az a gyerek itt Magyarországon a kortársaitól, bárkitől. Sajnos azt gondolom, hogy az elfogadás még nem tart ott, hogy ez lehetséges legyen.

2020. aug. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!