Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kiélem a biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiélem a biszexuális vágyaim utána lehet könnyebb lenne egy rendes párkapcsolat? F

Figyelt kérdés

Több fétisem, szexuális vágyam és romantikus fonódik nőkhöz amiket meg is élhettem.

Igen szeretném ha újra megtörténne vágyok rájuk de valahogy kevés kellemetlenséggel megtudok nélkülük lenni,ha azt vesszük a magány nemtől függetlenül van.


Miközben rengeteg minden "érdekel" a férfiaktól de soha se mertem lépni abba az irányba így részletekbe menően nincs sok tapasztalatom afelől amiről fantáziáltam mindig is. Legutóbbi kapcsolataim végén is kezdtem azt érezni, hogy többet gondolok férfiakra már. (Azt biztosan állítom, hogy a kapcsolat végéhez nincs köze ezekhez,sokkal inkább fiatalkori hülyeségekhez.)


Esetleg ha adnék neki 1-2 esélyt és "letudnám" ezt az énem, legalább is kideríteném, hogy milyen érzés vajon könnyebb lenne és visszatudnék térni a normális nővel való párkapcsolatokhoz elnyomva ezt, hogy huhu tudom milyen, csináltam is, vége?

Már csak abból kiindulva is, hogy sok hasonlóan érzéseit elnyomónál számolnak be arról, hogy az ilyenek lesznek azok akik megcsalják a párjuk ez miatt vagy hasonló mert nem bírják tovább de én ettől nem félek ismerve magam inkább attól félek, hogy véget vetnék a kapcsolatnak ilyen miatt.


Nektek hasonló érzésetek volt? Ha igen mi lett a vége?



2021. júl. 1. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Senki nem lát a jövődbe.
2021. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a korona volt a pont ami megmutatta. Élnem kell és kipróbálnom. Most keresek is erre passziv fiatalt ;)
2021. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hibas az a logika, hogy ha izgat valami, es kiprobalod, akkor elmulik. Nem, annal jobban vonz majd es ujra akarod. Ezert nehez a biszexeknek, nem lehet konnyu egy nemnel lehorgonyozni.
2021. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy van egy kapcsolod amit ha leszoptál 5 fiut, elforditod és onnantol hetero leszel?
2021. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a biszexek helyzete borzasztó. Egyrészt alig léteznek, mint kategória, a melegek egy része inkább annak vallják magukat, mert az kevésbé "ciki". A valódi biszexuálisok meg be nem vallanák, hogy azok.


Sajnos viszont a biszexualitás, és a melegség sem egy múló hóbort. Tehát ha egy meleg szexel egy sráccal, nem lesz utána hetero. Elképzelhető, hogy egy jó szexuális élmény után átmenetileg azt gondolod ez "elég" volt, de valószínűleg nem lesz így.

2021. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cseppszi ***** válasza:
Egy jó párkapcsolatban a párod elfogad olyannak amilyen Vagy és nem gátol, hanem támogat a vágyaid kiélésében - de hol találsz ilyen párt ? (filmbe láttam már de élőbe nem tudok hasonlót se) Nrkrm párommal votl már hasonló beszégetésünk és elfogadnánk a másságot, csak élőbe nem találtunk még olyat akit mindketten elfogadnánk , mert sajnos sok a kihasználós meg a bunkó
2021. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazat kell adnom az előttem íróknak, az ha kipróbálod egy átmeneti dolog hogyha bejön és tetszik. Saját tapasztalatomból írom hogy hasonló helyzetben voltam mint Te. Volt egy 4 éves kapcsoltom aminek azért lett vége mert számomra hiányos volt a kapcsoltunk akármennyire is szerettem. Majd kipróbáltam egy sráccal pár alkalommal, élveztem is de egy időre beteltem vele és 2 év után jöttek ismét elő ezek a vágyak, hogy meg akarom élni ismét nem csak fantáziálni róla. Tényleg nehéz a dolgunk biszexként, főleg a mai világban és fiatalon. 24f
2021. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!