Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy rossz fiús élmény után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz fiús élmény után merjem újra megpróbálni?

Figyelt kérdés
Volt egy talim. A kiscsávó leszopott majd nekem is le KELLETT! Tehát hiába nem volt kedvem közölte hogy én se gondolom komolyan hogy ő 25 percet szenvedett rajtam és akkor nem bírom ki hogy 3 percet szopjam. Mikor el akartam menni lefogott és kényszerített. Ezt csak azért mesélem el hogy világos legyen tényleg rossz élmény után...Ez 1,5 éve volt.
2021. júl. 4. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen srácokat kéne feljelenteni. Amúgy meg ha izgat sráccal ne ez vegye el a kedved.
2021. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Velem mehetne egyoldalúan is.
2021. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:
93%
Miért nem előre beszéltétek meg, hogy mit szeretnétek egymástól?
2021. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

ezt nemi erőszaknak hívják és bűncselekmény, nem "rossz élmény" kategória

Ajánlom, hogy ne szervezz senkivel ismeretlenül szexrandit. Találkozzatok normálisan, randizzatok, ismerd meg, stb.

2021. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez amúgy tényleg erőszak.

Az elején mindképpen egyeztessetek, hogy ki miben lenne benne, mi a tabu, és ehhez tartani magatokat.

Ha a másik eltér attól, amit megbeszéltetek, nyugodtan hagyd ott, ha nem ért a szóból.

Én a cumit mindig úgy intézem, hogy majdnem egyszerre süljünk el, mert ha elélveztem utána már elmegy a vágy.

De volt olyan is, hogy én élveztem előbb, majd a másiknak mondtam, hogy azért kézzel kisegítelek.

2021. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan! 1 rossz példa miatt nem kell általánosítani. Hány éves volt? Honnan ismerted? CSak mert szívesen megnézném ki az aki ilyen volt...
2021. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

ez erőszak

Ezét kell első tali nem.pedig szobára menni egyből.


Ez ne riasszon el.

2021. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen partner van akit azért izgatna...
2021. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Izgatni ez valakit? Kétlem. Max ha SZUB!
2021. júl. 4. 16:53
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Általában előtte megbeszélik az emberek írásban, hogy pontosan mit szeretnének csinálni a talin. Pl hogy ki az aktív, ki a passzív, ki mit akar, ilyenek.
2021. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!