Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnek fiatal (18+)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnek fiatal (18+) transz lanyokkal (ftm) ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 22:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mtf-et akartam irni
2021. júl. 8. 22:04
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

De minek? Ők ciszheteró pasira vágynak, aki a nőként szereti őket.

Egyébként nem hinném, hogy lenne konkrét "lelőhelyük", túl kevesen vannak ahhoz.

(Te vagy az az incel, aki a homoerotika felé fordulva szeretne kitörni a szexuális nincstelenségből?)

2021. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én 27 éves transzlány vagyok és szívesen ismerkednék :)
2021. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
#4 nyilvánosan köszönöm nem :D akit érdekel adott a lehetőség megismerni :)
2021. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Basszus már kezdtem örülni hogy ftm-et keresel (én az vagyok)
2021. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meleg társkereső oldalakon, szexpartner keresőkön (pl. eropolis). Nem fiatal transzik fel-fel szoktak bukkanni a meleg szaunákban, melegbárokban, szexmozikban, GC-ben sűrűbben.
2021. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

2) Ez nem igaz, a transzneműség, és az egyed szexuális beállítottsága nincs összekötve. Attól, hogy valaki transznemű vonzódhat nőkhöz, férfiakhoz, mindkettőhöz.


Amúgy ha konkrétan ismerkedni szeretnél, nem pedig csak kiélni fantáziádat akkor arra biztosan van valami facebook csoport (tudom, hogy van de mivel nem vagyok tagja, azt nem tudom megmondani hogy egymás között, vagy általánosságban szolgálja ezt a célt). Ha pedig szimplán barátkozni akkor külföldi forumokon több eséllyel jársz. Magyarországon nincsennek nagy transz közösségek, ismerkedésre/párkapcsolatra alkalmas oldalak

2021. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tinder tele van velük :)


Nem eggyel találkoztam már onnan.

2021. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
én az vagyok c: (mtf)
2021. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi az az mtf és az ftm ? :/
2021. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!