Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan domináns nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan domináns nők, akik szívesen ismerkednek, vannak együtt akár fiatalabb/tapasztalatlan lányokkal?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Vannak
2020. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem félsz hogy egy dominánsabb nő, olyat is megtehet veled amit te nem akarsz?
2020. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne
2020. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

A dominancia nem arról szól hogy csak az egyik félnek jó!

Valójában mindig a szub a meghatározó. Én hiába akarok forró viaszt a testére csepegtetni, ha ő ezt nem akarja. A kölcsönös odafigyelésről szól és arról, hogy mind a kettőnek jó. A domináns kiélheti a vágyait, a szub is, bizonyos keretek között. Attól mert fádalmat okozok, tudom hogy ez neki gyönyör, de ha olyat tennék amit nem akar, akkor az nem gyönyör okozás, hanem kínzás.

Nyugodtan lehet mondani, hogy akkor ez nem igazi dominancia, de nem tudom akkor miért jobb a másikat kínozni, amit már ő sem élvez.

2020. okt. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak nem könnyű olyan szub lányt találni, aki dominát keres.
2020. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Van olyan alárendelt is aki nem feltétlenül az élvezetért csinálja, hanem vagy azért, mert azt az érzést szereti, hogy nincs választása, vagy pedig, (ez a ritkább) amikor valaki csak azért csinál meg olyat is amit nagyon nem szeretne, mert a dominánsabb fél akaratát, vágyait előbbre helyezi sajátjánál.

Ha valaki az utóbbiba tartozik, akkor a domináns félnek szerencséje van, mert ő az aki soha nem fogja használni a biztonsági szót, és vele lehet kísérletezni, vadulni.

2020. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint fiatalabb szub lány itt vagyok én😌
2020. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, sub lányok hol vannak? Akik már nem kislányok, de nyitottak egy ilyen kapcsolatra.Jó lenne tanítgatni vkit.
2020. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Privi is jöhet, 8-as voltam, 42 éves kezdő domina..
2020. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig még csak fiatalabb tapasztalatlan lányokkal voltam, kifejezetten ők tetszenek. A mostani párom is ilyen, azzal a különbséggel hogy köztünk nincs és talán nem is lesz szex (miatta)
2020. okt. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!