Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudom hogy biszexuális/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy biszexuális/meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretem a férfiak testét,kényeztetni, szopni de csak azt akihez bizonyos érzelmi kötődésem van. A lányokat szépnek tartom, és szexinek de úgy mint akár magamat is. Honnan tudja az ember mi a nemi identitása?


22/N



2021. júl. 15. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azzal fekszem le akibe szerelmes vagyok, aki pedig nőként szép, azt szépnek tartom. De ettől se te, se én nem vagyok se leszbi, se biszex.
2021. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy nem találtam még inspiráló férfit, és nőkkel jobban megértem magam, teljesen kezdem feladni, túl nagyon az elvárásaim és úgy érzem nem találok magamhoz illőt és ezért lehet velem van a baj és igazából nők kellenek nekem.
2021. júl. 15. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen leszek szerelmes, de emiatt soha nem gondolkodtam azon, hogy nőkkel kéne próbálkozni. Mert szerelmes idáig csak férfiba voltam.
2021. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A nemi identitás és a szexuális orientáció két külön fogalom.


Tanács:

1. először tanulj, olvass ezekről a dolgokról

2. utána fogalmazz meg gondolatokat, hogy értelmes is legyen.

2021. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem bánnád, hogy lefejüdj olyannal aki tetszik. Sőt vágysz rá, hogy lefejüdj vele. Akkor már bi vagy.
2021. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2021. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg élvezed a szexet férfival akkor lezbi már nem lehetsz.

Ha a nőkre úgy gondolsz, mint a férfiaknál, hogy "ó atyám, de nagyon megnézném mit tudna kezdeni velem vagy én mit tehetnék vele" kb. ahogy a pasiknál biszex vagy nagy eséllyel.

2021. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!