Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha erdőben sétálva randizunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erdőben sétálva randizunk, hogyan próbáljam meg megcsókolni?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első csók.

Harmadik randink.


Ketten mennénk el sétálni.


(Srácok vagyunk mindketten. Biszex)



2021. márc. 13. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld a száddal.
2021. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Séta közben nem egyszerű. Legyen valami cél, mint egy kilátó, szikla, egy mező, vagy bármi más, ahol megálltok és lehet csak egymásra figyelni.
2021. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos itt max egy kilátó van, valszeg az is lezárva.

Igyekszem valami megállós helyet kitalálni majd.


Közben jöhetnek még a tippek.

2021. márc. 13. 19:49
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell megállós helyet találni. Ahol te megállsz, ott valószínűleg ő is megáll. Kezdj el neki mutogatni valamit, vagy beszélni valamiről (pl egy fáról amit meglátsz). De egyébként ő is le fogja vágni valószínűleg, hogy mi okból áltatok meg és ha azt akarja megcsókold, akkor szívesen megáll veled akárhol.
2021. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én mondjuk a megállásból nem vágnám le, hogy a csók miatt.

Bár Asperger-szindrómám van, szóval nem értek az emberekhez túlzottan.

2021. márc. 13. 19:58
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha elmegy veled az erdőbe ibolyát szedni, akkor nyugodtan megcsókolhatod bármikor. Majdnem ugyanez történt velem is, de azóta már szerencsére elváltak az útjaink:) brrr...
2021. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De mikor?

Tényleg nem tudom hogy vezessem fel az egészet... :/

2021. márc. 13. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ennyire nem lehetsz béna: sétáltok, véletlen megérinted (hátát ilyesmi), ha nem ugrik el (nem fog), akkor lehet a kezét célozni legközelebb, ha azt megengedi, akkor tiszta ügy.
2021. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De lehetek béna, mondtam fent h Asperger-es vagyok. Nem nagyon tudok az emberekkel mit kezdeni sose.
2021. márc. 13. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Akkor minek erőlteted ezt? Nyilván kéne valami, de akkor csak ezzel kéne kezdeni, mármint hogy aspergeres vagy és akkor biztos el tudja dönteni, hogy akar-e a nyakába ilyen bajt.
2021. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!