Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexhiányra utalnak a tüneteim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiányra utalnak a tüneteim? 19f

Figyelt kérdés

A szex mindig tabu téma volt nekem, de most már azt szeretném, hogy végre valakivel tudjak ilyenekről is beszélni. A korosztályomból nincs sok lány az ismeretségi körömből, aki bejönne külsőleg. Eddig 2-3 lánnyal találkoztam, akik nagyon tetszettek nekem, de sosem voltam olyan bátor, hogy bevalljam nekik.

Az az igazság, hogy nem csak azért tabu as szex nálam, mert még szűz vagyok, hanem azért is, mert biszex vagyok. És ezt nagyon szégyellem, rajtam kívül senki se tudja ezt az információt. Érdekelnek a lányok is és a fiúk is. De nem tudnám elképzelni egy fiúval leélni az életemet.

Csókolóztam már lánnyal, teljesen más világban éreztem magam és beindult nem egyszer a fantáziám az eset után. Fiúknál testi, lányoknál testi és érzelmi szinten érzek irántuk.

Irigykedek más párkapcsolatára, az érzelmükre. Ha meglátok bikiniben egy lányt, vagy fiúk esetén izmos felsőtestet, azonnal beindul a fantáziám szexuális irányba. Sokszor álmodom számomra vonzó férfiakról és nőkről is, de az álmaimban mindig visszautasítanak engem (valószínűleg a félelmeim valósulnak meg).

Nagyon szégyellem magam, hogy pont én, aki egy érzelmes, mindig mindenkivel barátságos személyiségnek kell fiúkhoz vonzódnia. Annyira rosszul esett, amikor az osztálytársaim b+zinak hívtak és a külsőm miatt csúfoltak (általános iskola 5-8. és 9. osztályban). Sokáig depressziós is voltam, nem tudtam elfogadni, hogy a korombelieknek ez a véleménye. Nem mondanám azt, hogy lányos alkatom van, hanem inkább fiatalabbnak nézek ki és babaarcú vagyok. ((az arcom úgy néz ki a mai napig is, mint egy 12 évesé)

De amióta 190 cm magas vagyok és sikerült lefogynom kb. 15 kg-ot, már ezek a megjegyzések nem kerültek elő 3 éve.

A szüleim homofóbok, így még véletlenül se derülhet ki a számukra, hogy milyen ember vagyok magánéletben.

Szerintetek tényleg ideje lenne barátnőt keresni? Jófiú külsőm sok lánynak nem jön be és sokáig abban a félelemben voltam, hogy ha nem fog megváltozni a kisfiús arcom, akkor soha nem találok magamnak egy párt.



2021. júl. 17. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem szex-, hanem társhiányra utal inkább, amiket írsz.

A barátnőt "keresni" elég keserves dolog, leginkább magától jön, hozza a sors és a szerencse. 😊

Fiúval pedig már eddig is kipróbálhattad volna az enyhébb dolgokat (közös maszti, akár egymásnak is), ha képes vagy kellő képpen feloldódni. 😊

2021. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát. Igazából nem nagyon ismerek bi és meleg srácokat az ismerőseim közül. Egy srácot ismerek, aki osztálytársam volt és meleg, de neki ha jól tudom a vékonyabb pasik jönnek be. Én pedig erősebb testalkat vagyok (nem vagyok extrém elhízott, de 5-10 kg van rajtam felesben).
2021. júl. 17. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Az ember reagál mindenféle erotikus ingerre, függetlenül annak eredetétől. Nem kell ahhoz semmiféle szexuális vonzalom, hogy egy szép férfitestet vonzónak találjunk és egy ronda női test is lehet taszító. Járj olyan társaságba, ahol sokféle fiatal van, megfelelő lányt is találhatsz, pláne, hogy 190 cm vagy (amire buknak a nők).
2021. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkileg csak a lányok vonzanak, akkor az is tud működni, ha párkapcsolatod lesz egy lánnyal, de neked kell eldöntened, hogy bevállalsz-e titokban időnként szexet fiúval. Úgy néz ki, nem lesz olyan dilemmád, hogy diú társad legyen, vagy lány társad, úgyhogy lány pár mellett néha titokban fiúval is lehetsz. Ha ezt titokban meg tudod tenni és el tudod fogadni, hogy nem bűn! Ideális esetben a leendő lány párod megértő, és hagyja, hogy néha leszopj egy fiút, például, de ez ne mminden lány / nő tolerálja, épp ezért nem látom erkölcstelennek, ha elő se hozakodik egy biszex férfi a női párjának evvel.


Ha ez így van, akkor már csak azt kell megoldanod, hogyan csajozz és hogyan fiúzz. Ilyen fiatalon még én se tudtam. Volt csajom 18 éves koromtól, pár évig jártunk, de valahogy szerencse is kellett hozzá, olyan közeg, közös ismerősök, buli stb. Szóval ha 18-20 évesen magamtól kellett volna kezdeményezzek, egy félénk lánynál, valszeg nem jött volna össze. Nem is tudom, mi volt nekem a szerencsém ebben, hiszen az első csajom is félénk volt, mint akkoriban én...


Ha tanácsolhatom, próbálj nem esni nagyon szerelembe, és érzelmileg nem függj attól, hogy a másik társaságára, érintésére vágyj. A legtöbb függőség fájdalmas. Ez is. Fantáziálni lehet, de ne konkrét lányról. Én nagyon romantikus alkat vagyok férfiként, és csak 30 évesen jutottam el oda, hogy elfogadjam, hogy ki mikor ér rá. Egy társat nem lehet rabláncon tartani akkor se, ha a csillagokat is lehoznád neki.

2021. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!