Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férj évek óta csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj évek óta csalja a feleségét szexhiányra hivatkozva és még a terhesség ideje alatt is félrelépett folyamatosan, ott mennyire szereti a férfi a párját?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki mesélte, hogy a munkatársa csalja a párját évek óta és még a terhesség ideje alatt is. Most, komolyan így lehet gyereket vállalni egy férjnek? Szereti az ilyen a feleséget? Annyira hihetetlennek tűnt a sztori, hogy hogyan képes ilyet tenni egy férfi a párjával évekig és még a terhesség ideje alatt is félrelép... Nagyon gáz. Ti mit gondoltok erről? Van itt szerelem?

2017. dec. 7. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak sajnos ilyen férgek...
2017. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég sok ilyen esetet ismerek.
2017. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerlem nincs,max kötődik hozzá

-anyósék vették a házat,asszonyé az autó ...


Vagy csak így kényelmes...-az ő dolguk!

2017. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

oh, én tudom ezt überelni simán.

több olyan faszit is ismerek,akik a terhesség alatt más nőkkel dugtak, volt,hogy kiskorúakkal.

aztán olyat is ismerek, aki úgy hülyített más nőt a párja háta mögött, hogy amaz igaz nem terhes volt, de miatta lemondott a gyerekvállalásról, mert a csávó nem akart.


te figy., annyi gerinctelen véglény van, hogy szemem sem rebben.

2017. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, a feleség szarik foglalkozni a férjével, csak otthon babázik, sosem dolgozott, szex több éve nem volt, a férj meg van annyira jófej, hogy nem bssza ki a nőt otthonról ennek ellenére, és lehet, nem is az ő gyereke.
2017. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Mi közünk ehhez? Ki mit tud róla? Ki mit tud csinálni?


Ezek csak mondott dolgok. Konkrét esethez lehet hozzászólni, így ez semmi. Általában sem lehet tudni, hogy ennek mi a háttere. Lehet a csaj is csalja a fickót, lehet a gyerek sem tőle van....

2017. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

#5: Lehet, de attól még a pasi egy f..szparaszt. :D Ha egy nő b...szik félre, az rohadt k..rva, ha a pasi, a nő nem foglalkozott vele eleget... Mindenkinek van szája, ki tudja mondani, mit szeretne.


Én a megcsalást mindkét nem részéről elítélem, szerintem gerinctelenség, és annak a jele, hogy az adott ember semennyire nem tiszteli a "párját". Szerelem tuti nincs a képben.

2017. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

A szexhiány (itt most nem a heti 7-ről heti 6-ra csökkenésre kell gondolni, hanem a hónapokig semmi-re)az egy érthető és elfogadható indok a félrelépésre - akár szereti a párját, akár nem.


Megkontrázom a kérdést: valóban szereti-e a párját az a nő, aki hétszámra hagymázik, ha a férje közeledne hozzá, vagy csak a spermája és a pénze kellett neki a szaporodáshoz?


Mert szerintem az utóbbi sokkal valószínűbb.

2017. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van egy ismerősöm, aki mesélte, hogy a munkatársa "

Tehát rólad van szó. :)

Ok, csak vicceltem. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, ezek a nők azok, akk azt hiszik majd ők megváltoztatják, majd ő! Aztán benne marad a kapcsolatban, az élet telik és már nem is akar kilépni. Eléggé nyomorúságos ez így ha belegondolsz.

2017. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha már az elején elmagyarázta a férj az asszonynak, hogy neki többre van szüksége, a nő pedig állandóan hárított, nem csodálom, hogy a férfi félrelépett...ha egyáltalán volt-e ilyen beszélgetés.


Az viszont más kérdés, hogy a faszi miért nem zárta le akkor a kapcsolatot tisztességesen.


Láttam én már olyan kapcsolatot, ahol "véletlenül" becsúszott a gyerek a kapcsolatba. Néhány hónapja voltak együtt, közben milliószor veszekedtek...a lány azt hitte, így majd odaszögeli a palit magához.


Lehet, a férfi tiszteli a feleséget, mint anyát és ezért vele van, de nem tiszteli őt, mint nő - ezért félrelép.


Nem szép dolog áldott állapotú nőt megcsalni, de attól nem lesz más nő, mint állapotosság nélkül. Ugyanúgy kell tisztelni - bármilyen állapotban is van -, ha megérdemli a tiszteletet.

2017. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!