Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » BDSM kedvelő srácok a fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok a fantáziátok élőben is jó volt?

Figyelt kérdés
Én pl elképzeltem hogy mondjuk szájba dugnak keményen. De vajon élőben is szívesen szenvednék? Aztán persze kiverné nekem.
2021. júl. 31. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, élőben is tetszett, bár én lánnyal voltam. :) szerintem neked is bejönne, ha szájba dugnának, az még nem az a kategória amit élőben át kell gondolni, h tetszeni fog-e (mint mondjuk egy fájdalmas büntetés).
2021. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én büntetni akartam magam. Így élőben is jó volt az hogy rossz volt. Sose szexelnék magamtól amúgy sráccal de így hogy megkötözte a kezem és megdugta a szám, nem volt választásom. A célt elérte. Nem élveztem de ezt is reméltem. Ami külön rossz volt, hogy rengeteg spermája volt és 2 kört is lenyomott. Jó élmény, de azért mert rossz... Én is fiú vagyok.
2021. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Gondold át. Én limit nélkül mentem bele a játékba menekülő szó nélkül. 1 órán át. Kb 15 perc után könyörögtem hogy hagyja abba de nem tette mondván vállaltam az 1 órát. Borzalmas volt. Főleg miután a számba tett egy feszítőt amitől már beszélni se tudtam. Szét dugta a torkom, a fenekem, stb. Borzalmas volt. 3 év kellett hogy újra rávegyem magam ilyesmire. Persze akkor már tanulva az esetből. Amúgy egy 23 éves srác volt kb 20cm és vastag farokkal amiről előtte azt mondta 17cm és átlagos. Szóval érdemes elsőre okosan. Mert nem olyan jó buli mikor fáj a feneked napokig és mikor sírsz és nem foglalkoznak vele hanem dugnak tovább. Ez fantáziában mindig más gondolom, de élőben borzalmas volt. Később találtam normális partnert. Vele izgalmas volt. Sőt a mai napig találkozgatunk.
2021. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár túl fiatal már nem vagyok,de izgat a ligt-os BDSM sub szerepben. Inkább idősebb dom urak voltak az eddigi partnereim. Ez mai napig is izgat.
2021. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én max domináns lennék :)
2021. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt jobb is élőben, viszont nagyon fontos, hogy ismerd és megbízz a partneredben.


19F

2021. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex lévén én domináns bi barátnőmmel kezdtem a bdsm játékokat. Eleinte csak kettesben. Megelőztem a csalódást avval, hogy nem bíztam teljesen véletlenre mindent. Több dolgot megbeszéltünk és menekülőszó is volt. Tulajdonképp, többségében olyan volt, mint vártam. Amatőrként volt, amit elbénáztunk, de volt olyan is, ami túl jól sikerült. ;-)

Hármasban pasival már volt benne némi rizikó, ám nem volt rossz élmény senkinek. Használtak én pedig élveztem!

A csaj a nejem lett! Többször voltunk hármasban, négyesben is. Olykor előjött a bdsm is. A szerepek ki voltak osztva. Én szolgáltam, vagy tűrtem.

A legrosszabb az volt, amikor nejem és barátnői rábeszéltek egy swinger partira. Az nagyon megalázó volt! Együtt mentünk nejemmel, barátnőnkkel és egy baráti párral, akikkel már volt több élményünk. A terv az volt mindenki élvezheti az estét. Erre meglepő fordulat következett. Egy tucat pasi (beleértve a velünk érkező férfit is) dugta meg feleségemet és két barátnőnket, miközben engem egy oszlophoz bilincselt feleségem. Én passzívan szemléltem az egészet. Esze ágában nem volt elengedni. Sokszor szemezett velem közben, folyamatosan incselgett. Majd hazamentünk. Belementem a játékba, de nem élveztem igazán. Mai napig kettőség érzése van bennem evvel kapcsolatban. Ám mai napig együtt vagyunk 17 év után is, a szex pedig még mindig nagyon jó! Pár éve csak kettesben játszunk. Havonta egyszer, kétszer összejön bdsm is.

49F

2021. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Switch pár vagyunk, és mindketten ésszel játszunk, és élvezzük is. A lány olyan szinten tudja adni az őrült kiscsajt, hogy tényleg félek néha. De ez így izgi :)
2021. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló biszex fantáziám volt és nagyon rossz volt, megbántam rendesen. Előtte már nem volt ismeretlen terep a bdsm, az első barátnőmmel minden "szabályt" betartva játszottunk és merültünk egyre mélyebbre, de mindig volt menekülőszó, odafigyelt rám, stb. A biszex dolog nála is tabu volt, és utána sok-sok évig nem találtam domináns barátnőt. Közben egyre jobban érdekelt hogy kipróbáljam férfivel, főleg a sz . pást és hogy domináljon. De elragadott z izgalom, nem voltam körültekintő amikor kiválasztottam a partnert... ő miután megbilincselt egyáltalán nem tartotta be a szabályokat, határokat amiket előre megbeszéltünk. Csak sz . patásról volt szó, de meg is dugott és aztán azt mondta hogy nem hallotta a menekülőszót mert ugye szájpecek volt addigra már a számban.

Miután eloldozott eléggé össze voltam törve. Egy komoly trauma volt utána hetekig ki se jöttem a lakásból. Gondolkoztam hogy feljelentem de nem akartam az ezzel járó dolgokat. Kb 5 évig nem voltam hajlandó semmilyen bdsm-el kapcsolatos dologra utána, férfivel azóta se próbáltam, de talán jobb ez így... vannak dolgok amik jobb ha megmaradnak fantáziának.

Szerencsére azóta megtaláltam a feleségemet akivel a bdsm-en belül is boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatunk van, ő segített elfelejteni a traumát és kipróbálni néhány olyan dolgot amikről addig álmodni se mertem.

2022. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!