Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mi a legvadabb fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legvadabb fantáziátok, amit nem biztos, hogy valaha meg mertek majd valósítani?

Figyelt kérdés
Nekem egy másik srácnak való kiszolgáltatottság. Megérkezem, idegen terep. A lakás ajtaja nyitva, bemegyek, meztelenre vetkőzöm és letérdelek. Sehol senki, percekig csak várakozom, majd egyszercsak az egyik szobából előjön egy maszkos férfi, ő szigorúan ruhában (az elején mindenképp). A hajamba markol, ad egy pofont. Négykézláb a szobába vezet, ott egy ágyra vagy asztalra hasaltat, és elkezd fenekelni egy vonalzóval. Csipeszek is jöhetnek, esetleg viasz. Majd megint letérdeltet, előveszi a farkát, és hosszan, alázva megszopat, közben pofozgat a farkával, a hajamba markol, erősen megcsavarja a mellbimbóimat, ilyesmi. Esetleg a kezeimet is hátrakötözi előtte. Aztán ha megunja, vagy elélvez, akkor egyszerűen otthagy. Én felöltözöm, és elmegyek. Semmi különösebb csevegés vagy ilyesmi. Kb. beszélni sem muszáj, max az egyértelmű utasítások, h mit hogy csináljak.

2013. jún. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
24%
Olvasd el a "szürke ötven árnyalatát". Biztos tetszeni fog.:)
2013. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
95%
erőszakoljon meg egy nő. de jó nő legyen
2013. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

Ez tetszik :)


De én kiegészíteném:

"A lakás ajtaja nyitva, bemegyek, meztelenre vetkőzöm és letérdelek. [] Sehol senki, percekig csak várakozom, majd egyszercsak ..." - Úgy az igazi, hogy bekötöd a szemed :)

2013. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Persze, szembekötés is ok, ezek simán jók. Kreatív, el lehet játszani a helyzettel.
2013. jún. 12. 20:28
 5/52 anonim ***** válasza:
13%
Ember, te beteg vagy...
2013. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
30%
nem hiszem el hogy nőnemű vagy
2013. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
97%
Az alsós tanárnőm elkap, lekötöz és megbasz egy felcsatolhatóval, közben meg azt mondogatja "ez kijár annak, aki leveri a muskátlikat".
2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
81%

20:30 Nem is állított a kérdező semmi ilyesmit :)


Nekem meg egy rabszolgafiú a fantáziám, természetesen szigorúan legális, konszenzuális alapon. Sajnos nem vagyok az a típus, akinek a fiúk alávetik magukat :(

2013. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Igen, örülök, h valaki azért figyelmesen olvas :) Szóval köszi a privátokat, örülök, hogy mindenki egyből beindul valakire, aki talán lány lehet - de nem lány vagyok. Szóval csak az írjon, akinek ez nem gond :)
2013. jún. 12. 20:35
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem mind megvolt, pedig én lány vagyok.


Őszintén? Igen, élveztem!

2013. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!