Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mennyire valós helyzet? 24F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire valós helyzet? 24F

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben villamoson kétszer is összeakadt 1-1 sráccal a tekintetünk kicsit hosszabban. De csak szemkontakt volt.

Mennyire életszerű helyzet az ha ilyen esetben megtörténne egy kis mosoly, majd beszélgetés kezdeményezés? (Mintha egy fiú lány ismerkedésről lenne szó)

Én tipikusan heteró megjelenésű srác vagyok viszont biszex és személyesen még sosem sikerült ismerkednem srácokkal.

Szerintetek van rá esély hogy jól sül el egy ilyen kezdeményezés? Vagy hogyan lehetne személyesen ismeretlen sráccal felvenni máshogyan a kapcsolatot?


2021. aug. 23. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Nekem full heteróként is összemegy a tekintetem férfiakkal, mert idegesítő ahogy néznek.
2021. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha velem akad így össze a szemed, nyugodtan szólíts le. Hátha lesz valami belőle.
2021. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!