Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy derült ki hogy a felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derült ki hogy a feleséged,barátnőd a nőket is szereti?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy vonzódik-e hozzájuk, viszont mielőtt még összejöttünk, egy kocsmázás során én dobtam be az ötletet, hogy úgyse mernek csókolózni egymással. Mondanom sem kell, hogy egy elég izgalmas estét szereztem magunknak, nagyon izgató volt.
2021. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam már az elején a férjemnek. Ha válaszolhatok nőként.
2021. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öö, megkérdeztem.
2021. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Bárcsak kiderülne...
2021. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kalandvagy1986 ***** válasza:
58%

Beszélgettünk, erről is mint annyi minden másról is... :)

Igaz eddig csak csókig jutottam lánnyal, az is nagyon rég volt. Szeretnék többet tapasztalni még ezen a téren - párom pedig támogat ebben... Természetesen ő is szívesen lenne mindennek a vizuális résztvevője... :)

35N

2021. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran szóba kerültek a lányok, mellette jöttem rá, hogy szeretem a nőket is, egyelőre megmaradt fantázia szinten.
2021. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Megkérdezte tőlem, hogy megcsalásnak számít e ha, ha egy másik lánnyal smárol, vagy sexel?

2 hét után küldte a képeket 😁

2021. szept. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettünk a szexről, ki mit szeret, stb. Nem a kapcsolat elején, de elmondtam neki végül. Viszont 3-asban nem lennék benne.
2021. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egész véletlenül megláttam egy üzenetét,aztán elolvastam a többit,amit egy másik lánnyal írt.Aztán összeállt...
2021. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!