Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szülő előtt lebukni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülő előtt lebukni, hogy haverommal vertem… mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 08:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
34%
haverommal vagy haveromnak, nagyon más
2021. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Egymásnak és az én szobámba igen

Hàt kipoghattott volna ez alap, amugy szokott is

Nemtudon pont most miert nem…

De megtortent

Szoval csak várjak? Es ha szóba hozza hogy mi volt ez? Vagy aztmondjak pakoljak es menjek innen?

2021. okt. 15. 09:49
 13/40 anonim ***** válasza:
70%
Nincs kulcsod a szobához?
2021. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
8%
Csalódott. Egyrészt, mert olyan hülye a gyereke, hogy arra sem képes, hogy ilyen szituban bezárja az ajtót. Másrészt az apák nem veszik jó néven, ha a fiuk punci helyett farokkal játszadozik.
2021. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
10%
Olyan levertem volna neked hogy észhez térsz egyből
2021. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nem zárható kulcsra szobám ajtaja… de be volt zárva kilincsre
2021. okt. 15. 10:21
 17/40 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolatotok? Mármint ezelött milyen volt, közel vagytok, joban vagy apáddal? Anyuddal milyen?

Ha jó viszonyt ápolsz velük és tudod hogy szeretnek és öknis tudják hogy te szereted öket, qkkor ennek nem kellene odáig fajul ia hogy kirakjanak.

Persze ez egy sokk most nekik. Adj időt, hogy megemésszék.

Lehet egy szó nem fog esni a dologrol soha, lehet kicsit hidegebb lesz a hangulat köztetek.

Ezt igy nem lehet megmondani. Te tudod hogy eddig milyen viszonyt ápoltál velük. Ha jót akkor elhet picit meginog a dolog, de egy normális szülö emiatt nem fogja kirakni a szűröd. Ha elitéli max megmondja hogy ezt otthon ne.

2021. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

anyámmal jó viszonyba vagyok, de ő se tudaj rólam a dolgot

apám viszont nagyon szigorú és minden ilyet megvet... szóval félek

2021. okt. 15. 11:02
 19/40 anonim ***** válasza:
A szigor nem egyenlö azzal hogy nem szeret. Úgy kell elképzelni most ezt, hogy lehet vslahol magát is okolja. Úgy érezheti hogy ö is elrintott valamit, azért vonzodsz pasikhoz is. Adj neki időt. Mikor történt ez és azóta találkoztatok már?
2021. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez van
2021. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!