Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ilyenkor?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? Elmondjam a barátnőmnek hogy tudok az egészről vagy haverommal beszéljek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és haverom elmondása szerint egy másik haverom kefélni. Mert ügye volt egy házibulijuk hétvégén ahova engem nem hívtak pedig minden házibuliba elhívnak, barátnőm pedig ott volt és haverom azt mondta hogy ott kezdődött minden azóta folyamatosan kefél a barátnőmmel a másik haverom. Igazából szakítani se nagyon akarok a barátnőmmel, mert ilyen jó csajom még nem volt.
2019. okt. 4. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak dugásra kell, akkor reszeljétek kétokdalról, hactéged nem zavar. Elmondásodból itélve nem fűznek hizzá érzelmi szálak
2019. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát az a minimum, hogy a haverod meghív egy duplasajtburgerre nagy kólával, ha már keféli a nődet.


(próbáltam az értékrendnek megfelelő tanácsot adni)

2019. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Hát beosztást, te, haver, random srác, szabadnap.
2019. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A második jól mondja, kérj tőle anyagi juttatásokat és hagyd hogy kefélje.
2019. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem hagyd: minél többen művelik a háztájit, annál jobb lesz a termés.

Más nőjét is dugja fű, fa, csak más nem tud róla:)

Az enyémet is dugja a szomszéd - ők nem tudják hogy én tudom - de hát én sem vagyok ártatlan...

2019. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy nekem nem esik jól hogy más kefélni, de mint mondtam szakítani se akarok vele.
2019. okt. 4. 09:43
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Ezekután sem akarsz vele szakítani?

Az nem zavar téged h hülyére vesznek?

Akkor megérdemlitek egymást.

H mit csinálj? Semmit se. N

2019. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát én azért elővenném a kiscsajt, de csak azért, hogy utána jó messzire tudjam hajítani, a " haverral" együtt. De maradhatsz mamlasz is...
2019. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én inkább lennék egyedül mintsem egy ilyen barátnőm legyen! Amúgy igaz a mondás: "Minek nekünk ellenség, ha ilyen barátaink vannak"
2019. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok

Csak azért nem szakítasz mert fullos a bige

Közben meg egy ótvar szajha

Te élvezed hogy aláznak lehet valami komplexusos hülye gyerek vagy.

Mert Férfi az drága szívem nem vagy ....

Egy Igazi Férfiben van annyi önbecsülés és tartás, hogy minimum Ki dobja a retke pitsáju lotyot....

Ezek után a haverokat nem nevezném haverjaimnak ..


De egyre több az ilyen selejtes gyökér mint Te ..

N

2019. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!