Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám kezelni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kezelni az ilyen lányos időszakokat?

Figyelt kérdés

A lányos időszakom pár évvel ezelőtt olyan volt, hogy mintha a libidóm iszonyatosan megemelkedett volna és ez eltartott majdnem 2 évig ami nem kevés idő. Aztán szépen lassan alább hagyott. Nagyon egyedül érzem magam ebben mert a biszex ismerőseim közül senki sem ilyen mint én. Félek, hogy megint így fog előjönni és nem tudom majd kezelni ha mondjuk párkapcsolatban élek majd egy férfival. :(

Monogám típus vagyok szóval ezért is bánt a dolog. 20/l



2021. nov. 1. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Biszexnek lenni a legnagyobb sz*pás. :D
2021. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ember vagy, tudsz magadnak parancsolni. Így kezeld, vagy addig éld ki, amíg nincs pasid.
2021. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Játssz a leendő párod előtt nyílt lapokkal, s mond el hogy biz' időnként csajos vagy. Eleve így fog megismerni és le tudjátok fektetni a játékszabályokat hogy ilyenkor mi van. Egy prűd fickó mellett szenvedni fogsz ilyenkor, egy nyitott mellett meg "óóóó édeshááááármas?" 😅
2021. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Óó, pacsi, én is ilyen vagyok. Megoldást nem tudok rá de legalább nem vagy egyedül ezzel 😂😂

25/L

2021. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na az szuper.😂😂 Pedig reménykedtem benne, hogy ez egyszeri alkalom lesz de akkor valszeg nem. 😅
2021. nov. 1. 22:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem lesz az, a szexuális preferenciák annál kicsit mélyebben vannak beágyazódva a tudatalattiba hogy csak egyszeri fellángolások legyenek. A külső környezeti ingerek, avagy gátlások, komplexusok enyhülésének/erősödésének a hatására hol erőteljesebben előjön, hol csak szunnyad a tudatalattidban de így is úgy is előtör.

NE harcolj ellene! Inkább ismerd meg magad és annak tudatában ismerkedj.

2021. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha monogám vagy nincs semmi probléma. Hűséges vagy a partnerhez ha szereted, és szeret teged. Akkor nem fogsz rágerjedni senkire.
2021. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem pasiként voltak ilyen "srácos" időszakaim, kb. havonta, de az utóbbi egy évben elmúlóban vannak, de legalábbis enyhültek..
2021. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as Én is pasi vagyok és 2-3 hetente erős vágyam van, hogy megdugjanak. Volt is egy alkalmi rendszeres barátom akinek jól is jött, hogy ilyen vágyam van, mert neki meg nem volt barátnője. A nejem persze erről nem tud semmit. Nem tudok semmit tenni az érzés ellen amikor érzem, hogy kell valaki aki megdug. Kóros lenne? 59/F
2021. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

4-5:


Ebből ollózás lesz, már látom…

2021. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!