Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen elértem egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen elértem egy olyan pontra hogy 2-3 nap szexhiánytól hisztis vagyok és idegbeteg a saját agyamra megyek. Hogyan vészeljem át ezeket az időszakokat? N/27

Figyelt kérdés
Az önkielègítès nem megoldàs, nem csak az orgazmus hiànyzik hanem az egèsz folyamat, az èrintèsek, a gyengèdsèg, a csókok, minden...Règen nem volt ilyen gondom, de most úgy làtszik a hormonjaim szórakoznak velem :S Màs nő is van ezzel így?
2015. jún. 4. 12:56
1 2
 1/12 kiskivancsi79 ***** válasza:
Szerezz egy pasit vagy szeretot.
2015. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Most aztán lesz lelkes jelentkező. Itt vagyok például én is! 21/F
2015. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van pàrom ezèrt privàt üzeneneteket nem kèrek...Csak előfordul sajna hogy egyszerűen nem tudjuk megoldani 2-3 napig az együttlètet...
2015. jún. 4. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor van is szex,az nem elég kielégítő?
2015. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 2 hete nem voltam együtt a párommal,de már kezdek begolyózni. Nem tudok mit tenni. A maszti nekem is csak átmeneti megoldás,de közelében sincs a valóságnak.

Sajnálom,hogy nem lettél okosabb,de legalább tudod,hogy nem vagy egyedül! :)

2015. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor van az tökèletes ès igyekszünk is minden adódó alkalmat kihasznàlni mèg akkor is ha csak 10 percünk van...de pl volt már olyan is h egyszerűen fèlbe kellett szakítani nahh az nagyon durva volt szó szerint olyan lelkiàllapotba kerültem tőle hogy utàna a síràs kerülhetett egèsz nap...
2015. jún. 4. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nekem van , hogy 2 hétig nincs szex , pedig van párom...az elején nekem is nehéz volt, aztán hozzá szoktam...vagy megszoksz vagy megszöksz...lenyugszanak majd a dolgok
2015. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és amikor nem volt párod akkor hogy oldottad meg?
2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tini korom óta együtt vagyunk màr nem is emlèkszem mi volt előtte :P
2015. jún. 4. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet.Leírtad,hogy mi bajod és leírtad,hogy mi enyhíti a problémádat.Tehát a megoldás is megvan,tehát mit kezdjünk még veled?
2015. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!