Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elkéne mondanom a családomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne mondanom a családomnak?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok. 14 éves koromtól tudom. A barátaim tudjàk és jól fogadták. Csak a családom nem tudja. A családunkban tudomal nincs meleg és a rokonaim nagy része(az idősebb)nem kezeli jól. Nem tudom h most mondjam el vagy akkor inkább mikor egy lányal komolyab a dolog.

18/L



2021. nov. 6. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne most elmondani? Más lenne a helyzet, ha leszbi lennél
2021. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Még nagyon fiatal vagy. Még ez akár változhat is. Mint ahogy van is, aki később lesz mondjuk heteróból más. Én még várnék vele. Meg talán ha idősebb leszel, talán jobban is elfogadják tőled.


Ráadásul szerintem a női biszexualitást a társadalom sokkal jobban elfogadja mint a férfi biszexualitást. A melegek elfogadásához képest meg főleg.


Pl. ha lesz egy fix férfi párod, akkor azt gondolom, hogy szinte senkit nem fog érdeklni onnan hogy néha női partnered is van (persze ha párod is lefogadja ezt). Mert igazából akkor már a heteró kapcsolattal fognak azonosítani.


De amúgy meg ne ezen őrlődj ki mint gondol, ki mit fog szólni hozzá. Éld az életed, és légy boldog. Akár nővel, akár férfival vagy akár mind a kettővel.

2021. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
"a rokonaim nagy része(az idősebb)nem kezeli jól" Akkor amikor független vagy, és nem befolyásolna, ha esetleg többet szóba se állnának veled. Nem éri meg a kockázatot.
2021. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nőként biszex, hogy oda ne szaladjak :D


Bocs, de ez egy valós probléma? Csak a férfiak 90%-át nem érdekli vagy nem zavarja a dolog.

2021. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cseppszi ***** válasza:
A sex az akármelyik oldalról nézzük is magánügy. Senkinek semmi köze (és valószinüleg nem is érdekli) ki - kivel, mikor és hányszor. Amig nem élsz együtt valakivel tartósan addig a családodnak sem kell beszélned róla.
2021. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!