Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A balerinák között nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A balerinák között nagyobb arányban fordulnak elő biszexuális/leszbikus nők? Vagy ez csak tipikus férfi fantázia? Azért kérdezem, mert a balett maga a nőiesség egyik legszebb megjelenési formája és itt igazán kecses nők veszik körbe az ember lányát.

Figyelt kérdés
Elsősorban balerinák, nők válasza érdekel.

2021. nov. 7. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyobb arányban, mint máshol.
Nem, pont oly arányban, mint máshol.
Nem, kisebb arányban fordulnak elő.
Férfi vagyok, nem tudom, de érdekel a válasz.
Micsoda kérdés ez?
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Imádlak benneteket balerina lányok. Olyan szépek vagytok.
2021. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A férfi táncosok között nagyon sok a meleg.


A női táncosok között annyira nem, persze akad ott is, de a legtöbb leszbikus inkább olyan sportokat keres mint a röplabda, a lacrosse, hoki, vagy a foci

2021. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés. Egyszer szóba került ez a férfi balett táncosok és a melegség kapcsán és a hivatásos balerina ismerőseim szerint sincs összefüggés nőknél. Férfiaknál is annyi, hogy a melegeknek valahogy jobb érzéke van a tánchoz, ezért választanak sokan táncos pályát de a közhiedelemmel ellentétben jóval kevesebb balettos férfi meleg, mint ahogy azt elsőre gondolnánk. A nők meg eléggé egyformán néznek ki, kívülállónak hű meg ha de amikor körülötted mindenki kb. ugyanolyan testtel rendelkezik mint te, már nincs meg ez a "szép nők vesznek körül" különlegesség, inkább egymás teljesítményét figyelik.
2021. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as válasza tökéletes. Amennyire én zenészként belelátok az életükbe, arra tippelnék, hogy még kevesebb is a lányok között, aki nem hetero..

Csodaszépek egyébként, de a szépség nem minden..

2021. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A balett nagyon kompetitív, két táncosnő együtt max ilyen Black Swan fantázia.


A realitás az, hogy a legtöbb táncos foggal körömmel küzd egymás ellen a szerepekért, iszonyat mérgező lenne egy ilyen kapcsolat.

2021. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az meglepett, hogy a férfi táncosok kevesebb a meleg, mint amennyit feltételezünk.
2021. nov. 26. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb, mint amennyit feltételezünk, mert azt gondoljuk, nagy részük meleg.. De azért arányiban több.. (szerintem). Pl. 10 balettos fiúból kb. 2-3 tuti meleg, az utca embereiből talán nem.
2021. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!