Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti örülnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti örülnétek ha olyan pasitok lenne aki engedi, hogy néha nővel is szexeljetek? Kettesben, úgyhogy közben a pasitok közben hűséges marad, csak hagyja hogy meg éljétek ezt a vágyatokat is.

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Eddig szinte mindegyik pasim ilyen volt. Akik tudták hogy bi vagyok (nem szoktam eltitkolni, minek...), el szokták fogadni.

Szerintem csak akkor okozna ez gondot, ha nem mellette, hanem helyette szexelnék csajjal, de emiatt még sose volt elhagyagolt egy pasim se szexuálisan.

2021. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem így értette a kérdező
2021. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen monogám mindnen kapcsolatom. Számomra a biszexség nem arról szól, hogy nem tudok meglenni az egyik nem nélkül. Ha me arról, hogy mind a kettővel jól megvagyok, de egyszerre egy ember van csak az életemben.
2021. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére ilyen a párom. Lehetek kettesben nővel. Elég nyitottak vagyunk így mehet a hármas, többes is.
2021. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hagynám a feleségemnek, meg szoktam is neki mondani, hogy próbálja meg nyugodtan, mert tudom, hogy érdekli a dolog csak nem mer belevágni. Meg nincs is neki kivel.
2021. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!