Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 35 éves biszex srác vagyok. M...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves biszex srác vagyok. Miért van szégyenérzetem? Az, hogy mindig azt érzem,

Figyelt kérdés

hogyha azok az emberek, akik megtudnák, hogy mindkét nemhez vonzódom szexuálisan, akkor hogy néznének rám? A fejemben szégyenérzetem van.

Az utcán jólesik megnézni egy csajt, viszont srácot nem nézek úgy meg...

Viszont szex esetében, srácnál egyből áll a kígyó. Ellenben a csajnak foglalkoznia kell vele, hogy menjen. Én pedig szívesen eljátszadozok a sráccal és a csajjal is, s vissza. Az előjáték, csókolózás és a társai, nagyon izgató és fontosnak is tartom. Szóval a lényeg az, hogy a résztvevőknek mindenképp jó legyen végig...



2021. nov. 13. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mert mindenhonnan a gyűlöletet és megvetést hallja az ember, joggal gondolhatja, hogy ha megtudják, akkor megvetnék érte. De senkinek nem ártassz ezzel, nincs amiért szégyellned kellene magad.
2021. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

A melegeknek és a biszexuálisoknak is vannak barátai. Nekem is vannak, pedig meleg vagyok. A kollégák is tudják és mindegyik szeret. Sőt, a családomnak is elmondtam és ők is.

Akik pedig nem fogadják el, azoknak nincs helye az életemben.

2021. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Mert a melegek cikivé teszik. Azzal a sok hülye b*ziskodással. Persze, hogy ciki bisexnek lenni amikor tudod, hogy azokhoz hasonlíthatnak akik felvonulni szoktak. Én se vállalnám fel, hisz nem vagyok olyan. De nem is zavar. Azonban nincs vele semmi bajom. 😁

Ha valamit szeretnél, amiat sose érez negatív dolgokat. Szeretnéd és szerinted jó akkor hajrá.

2021. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége előítéletes, ahogy az előző is írja. Pusztán a felvonuló melegekből általánosítani: nevetséges dolog.

Sokféle meleg és biszex ember van.


Az is fura az emberek többsége részéről, hogy ami nem ízlése, egyből leszólja. Ha valakinek nem tetszenek az alacsony emberek, leszólja őket. Ha a magasak nem tetszenek neki, akkor meg azokat szólja le. Ha valakinem a normál haj az ízlése, és nem pl az ecsethaj, akkor "fúj ecsethajúak". Ha meg az ecsethajra hajazik, akkor meg a szemükben a normál haj "fúj, de ódivatú"... Ha az idősekre gerjed egy fiatal, akkor szidja általánosságban a saját korosztályát. Ha meg a fiatalokra bukik, akkor "fúj de igénytelen minden középkorú / idős ember"...


Más szóval gyerekes hozzáállásúak: a többség (nem midnenki, hanem a többség) előítéletes, és fikázza mindazokat, akik nem a beszűkült ízlésbe beleférő emberek. Tapasztalatból írom.

A heterók többsége számára undorító mindenki, aki nem hetero. (Habár a melegek, biszexek zöme nem nézi le a másikat pusztán azért, mert az a másik ember hetero...)


Mindebben a már iskolás kortól jellemző begyöpösödés, megszokás erősen belejátszi,k, tehát amit egy társadalom beleszuggerálni igyekszik az adott környezetben, országban az emberekbe, a többség, (nagykorú) jógyerek módjára magáévá is teszi, kritikátlanul.


Pl "utáld az, aki más, mint te vagy, satöbbi. Te csak legyél olyan, amilyenné formálunk téged a televízió és a közszolglátai médiumok által! Ne add önmagad! Ne bontakoztasd ki a lelkivilágodat, hanem vedd fel a társadalom által sugallt szerepet!"


Evvel szemben ha nekem valami nem ízlésem, nem szólom le, meghagyom azoknak, akiknek az az ízlése / az tetszik nekik.

2023. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!