Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak, tudnátok válaszolni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tudnátok válaszolni, ti, akik biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Biszexuális férfi tudja komolyan élvezni a szexet a nővel, maximális erekcióval, szereti nyalni a nőt?

Mennyit élvez? Többet egy pasival? Vagy mindkét nemmel egyformán ?



#élvezet #biszexuáliak
2021. nov. 14. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én maximálisan élvezem.

Nem, nem hiányzik olyankor a pasi. (Csak mert ez szokott lenni a következő kérdés.)

Fizikailag egyformán élvezem mindkettőt, viszont egészen más a kettő. Érzelmileg nővel jobban élvezem.

2021. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azért biszex, mert komolyan élvezi:D viszont sok esetben valóban nem teljesen egyenlő a 2 nem, ez teljesen ember függő. Pl én bi nő vagyok és a nők másképp vonzanak, mint a férfiak. Érzelmileg férfihoz tudok kötődni, nőhöz nem, de fizikailag vonzanak ugyanúgy, csak nagyon más a kettő:)

A lényeg, hogy ne aggódj amiatt, hogy egy bi pasi ne élvezné veled a szexet:) nyugi, ha nem tetszenél neki nem is lenne köztetek semmi:)

N

2021. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben élvezem lánnyal,minden rendben működik,sőt amikor van barátnőm,nem is érdekelnek a fiúk.
2021. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 80-20 arányban a nők felé hajlok. Egy srác inkább csak amolyan kiegészítő szexet ad, ha nincs barátnőm és mostanában egy csaj sincs a láthatáron. Persze van, hogy megkívánom a srácokat, vagy egy srác nagyon bejön, de ha van egy szerető párom tudnék élni sráccal való szex (vagy bármilyen megcsalás) nélkül.


De én pl. a sráccal szexben is csak aktív vagyok, tehát ugyanazt szeretem csinálni egy sráccal, amit egy csajjal csinálnék. Leszopatom őt és megdugom. (Azt hogy én szopjak, vagy feneket nyaljak eddig csak párszor próbáltam, de annyira nem jön be.) Az utcán is szinte csak a nőket nézem meg és ritka, hogy egy másik férfira szexuálisan nézek.

2021. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sandrisbp ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyéni, van, aki 50-50%-ban kívánja mindkét nemet, de van, aki a csajokat vagy éppen a pasikat sokkal jobban...
2021. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose voltam még férfival de ha maszturbálok olyan fantáziával, hogy férfi dug engem, mindig nagyobbat élvezek mintha nővel szexelnék.
2021. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!