Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miket érdemes egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket érdemes egy biszex sráctól kérdezni a szexualitásról? Mi az amire szívesen válaszolnátok erről a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
A pasim bi és én nyitott lennék de Ő magától nem igazán beszél erről. Én pedig szeretnék úgy kérdezni, hogy ne legyen kellemetlen, de mégis haladjunk a megismerés felé.

2021. máj. 19. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéntől függ.

Én is bi vagyok (bár kapcsolatban nem szívesen kacsintgatnék másfelé), de nincs olyan kérdés, ami rosszul esne a barátnőmtől.

2021. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmit :) barátnő előtt mindig szégyeltem a dolgot, vagyis nem is tudtak róla. Szóval kényelmetlen erről beszélni.

Csak egyszer egy exnél amikor lebuktam, hogy épp az ő ruhában voltam, előbb jött haza.

De megérte, mert partner volt a dologban, nem kellett titkolózni, bevettünk harmadiknak mindkettőnk örömére pasit, de volt, hogy 2-t is és ő sminkelt ki a randi előtt.

De a nők 99% ott csapta volna rám az ajtót, szóval szerencsém volt vele nagyon.

Valószínűleg ő is szégyelli előtted, rossz dolognak tartja.

Téged miért érdekel a dolog? Vagy miért szeretnéd ezt az oldalát megismerni? Kíváncsiságból vagy részt vennél benne?

2021. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából erről nincs mit beszélni.


Nem tabu a téma, de nem annyira érdekes vagy mély, hogy sokat lehetne róla beszélni. A lényeg az, hogy tetszenek neki a fiúk is valamilyen szinten.


Ezt a mondatot még ki lehet egészíteni 2-3 hosszabb mondattal, ami tökéletesen leírja az ő biszexualitását a spektrumon, de nagyon mást nem lehet róla mondani.


Esetleg ha már volt fiúval randin, akkor arról kérdezni.

2021. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ide csak annyit írnék ha más is kérdezné hogy,


#2 igen, részt is vennék, támogatnám is, nálunk is lehetne az, ami nálatok volt :)


#3 igen, volt többekkel is és mellettem is igényli, úgyhogy van miről beszélni, hogy senki ne sérüljön a titkok miatt


Ha részletek érdekelnek, akkor azt inkább privátban :)

2021. máj. 20. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem barmit kerdezhetne a baratnöm igazabol erröl. eleg nyitott vagyok, bar meg sosem voltam fiuval.
2021. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sandrisbp ***** válasza:

Szerintem a legtöbb, amit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy pasizhat melletted, ha akar, és nyugodtan el is mondhatja neked, ha van valami komolyabb, meg azt is megmondhatod neki, hogy ha bi hármast akar, te benne leszel vele... de különösebben kérdezősködni a pasis szexről nem kéne szerintem, majd annyit elmond magától, amit el akar mondani. Amúgy biztos vagy benne, hogy ha elmondja, mit élvez egy pasis szexben, az nem fog benned valami törést okozni - mert rájössz, hogy azt tőled úgyse kaphatja meg?

Nős bi pasi vagyok.

2021. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bi pasi vagyok és a női vonal, vagyis a nőiesités nálam is nagyon erősen jelen van, én baromira szégyellem a csajok előtt, hogy kb ugyanarra vágyok, mint ők, ha ezt el tudod fogadni és megérteted vele, akkor nyert ügy
2021. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!