Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azzal a sráccal akivel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a sráccal akivel az első bi/meleg élményed volt, utána volt folyatás? Vagy az első után vége is lett?

Figyelt kérdés

Ha nem volt több, akkor mi miatt nem lett 2. alkalom?

Ha pedig volt akkor meddig tartott az elsővel?



2021. dec. 3. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Volt több alkalom kb 1 évig még. Az volt a jó, hogy egyikünk se akart komolyabbat csak szexet, mellette hol neki hol nekem még barátnőnk is volt
2021. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Több alkalom is volt, de csak hoki egymásnak.
2021. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony, másfél évig tartó diszkrét haverság. Egy utána jövővel pedig kb öt év.
2021. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 alkalom volt, mert nem éppen jött be a pasi. De kB 4 év után egy munkahelyre kerültünk :D ott próbáltam kerülni és váltottam is munkahelyet...
2021. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel nekem is csak az az egy találkozás volt ahol megtörtént aminek meg kellett történnie. Egy idő után kerestem, hogy legyen valami, de ő nem akart találkozni.

Jó lenne valaki mondjuk egy haver akivel lehet találkozni biszex aktív 30 fölött.

2021. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel azonos szorakozó helyre jártunk elég sokszor találkoztunk.... akkor meg minek másra pazarolni bármit ha vele jó volt 1x akkor 2x is jólesz meg 3x is 4x is....
2021. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak egy alkalom volt, mert nagyon domináns kezdett lenni.
2021. dec. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem utána még tobb mint két évig volt folytatás.
2021. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem még egy partnerem sem volt :/

de én főleg csak egy gyors szexet vagy dugást szeretnék


hagynám, hogy megdugjon és mindenki menne a dolgára

2021. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A srác egy táborban lett ismerős. Egy szobába voltunk és közös masztiból lett hogy leszopott. Utána minden nap. Később pedig heti 1x 2x. Nyáron naponta. Ez 3 évig tartott aztán valamiért úgy döntött soha többet srácok. Sajna ezt tartja is.
2021. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!