Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtetszett egy srác, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy srác, aki nagyon kedves volt velem. Mosolygott rám megdicsérte a ruhámat stb. A megnyilvánulásaiból úgy tűnt ő is meleg. Most nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit fura, nem is túl jól kinéző, de magabiztos srác volt és most egyfolytában csak rá gondolok. Annyira érdekes, hogy ilyen benyomást tudott kelteni bennem, pedig lehet, hogy az utcán észre sem venném. Megtaláltam face-en, de nem merek ráírni, félek, hogy akkor feltűnően nyomulnék és kiderülne, hogy nem meleg.

2020. aug. 27. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

"Köszi a bókokat, rendes vagy!"

Kb. ennyit írj neki.

2020. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ki a lehetoseget! Tudod, az ember nem azt banja meg igazan, amit megtett, hanem amit nem! :)
2020. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vonzódom is hozzá, de nem merek ráírni.
2020. aug. 27. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem csinálsz egy új profilt álnévvel? Azzal ráírhatnál a srácra, megpróbálod ezekből a szóváltásokból kitalálni, hogy meleg-e. És ha igen, akkor írsz rá újból, de már a saját profiloddal.
2020. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Friss, kamu profilnak én biztosan nem is válaszolnék. Érdemben biztosan nem. Meg utána, ha ennyire őszinte valaki, mit várjak tőle?
2020. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem mer, nem nyer. Mi lehet a legrosszabb? Elhajt vagy lekoptat. Szerintem írj rá,es lesz ami lesz. Vagy összejön valami, vagy nem de legalább tudni fogod és nem kísért a "mi lett volna ha".
2020. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű, van e kedved haverkodni szöveg?
2020. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, és írj rá. Mondjuk ennyiből nem tudom, hogy milyen helyzetben találkoztatok. És igen, indításnak nem rossz a "Jól esett a múltkori dicséret...". Aztán majd alakul.
2020. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!