Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk nektek is volt kalando...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk nektek is volt kalandorok csapatársakal osztálytàrsakal öltözöben zuhanyzoban?

Figyelt kérdés
Közös hoki rá farok össze mérésére gondolok

2021. dec. 23. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt aha közös hoki edzés után a zuhanyba egy csapattárssal. Kolesz szobába meg még többször csináltuk páran 😅
2021. dec. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mi a szaunaban huncutkodtunk
2021. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kaland hanem rossz élmény van így. A gyógyúszásról. A 14-18 év közöttiek együtt jártak. Én 14 voltam a srác 17,5. A srác fél éven át kényszerített hogy orálisan kielégítsem. Én vézna ő izmos agresszív srác... Nem azzal volt bajom amit akart hisz éreztem hogy bi vagyok. Azzal, hogy nem vele...Na és nem úgy.
2021. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Kollégiumban a zuhanyzóban közös kivertük ketten, illetve a szobatársakkal is volt közös maszturbálás.
2021. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, közösen vertük rendszeresen.
2021. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vízilabda edzőtáborban volt közös hoki meg cumi :3 24/F
2021. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan volt hogy egyszer részegen az egyik srác fogadást vesztett és le kellett szopnia a győztest amit végig néztünk. Soha nem beszéltünk róla mert kínos volt.:D
2021. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Valaki írt, hogy nem volt-e lelki sérülés. De volt, de az akkor és már rég nem kavar fel. Kicsit sajnálom, hogy megtörtént de nem komoly. Akkor volt rossz nem most. Illetve inkább megalázó volt. Megjegyzem később megtudtam, hogy nem én voltam az egyetlen. Igaz csak tippelek hogy ő volt az. Mert hallottam, hogy volt vmi botrány hogy vkit zaklatott egy srác. Én szerencsére fél év után másik suliba kerültem így máshova kellett járnom úszni is. Ezt is csak fél percbe mesélte egy srác aki oda járt és buszon találkoztunk. Viszont mivel felejteni akartam nem is jártam utána a storynak.
2021. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem! :(
2022. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én öltözőbe vertük meg össze mértük meg mást is próbáltuk
2022. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!