Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti lefeküdnétek fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek fiú osztálytársatokkal, vagy valamilyen jó barátotokkal?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 22:38
 1/5 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
40%
Fiú vagyok, de én nem tudnám elképzelni, hogy osztálytársammal lefeküdjek.(de nyílván egyiküksem az én "szívem csücske"😅)(nem jövök ki jól velük) Baráttal igen, hamár lenne bi vagy homo barátom, mert mind hetero.🙃 De nem is sajnálom!
2020. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Háát én már lefeküdtem párszor egy fiú barátommal. Túl jó volt... nagyon belezúgtam, utána még a szüleivel is kínos volt találkoznom, mert csak azok a szenvedélyes pillanatok jutottak eszembe...
2020. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént nem is egyszer még 17-18 évesen. Együtt vesztettük el pedig akkor még nem jártunk csak nekem ő már 2 éve nagyon tetszett úgy voltam vele ha már nem lehet az enyém sokáig legalább egy északára adasson meg a vágy. Aztán utána mással is lefeküdtem de az nem volt olyan jó mint ő, de hála annak, hogy lefeküdtünk elkezdett máshogy is nézni rám és tudtuk, hogy a sex kettőnk között nagyon jó ezért összejártunk sexelni amitől én MÉG jobban beleszerettem. Aztán elkezdtünk sokat együtt lógni meg mellém ült sokszor, ölelgetett és megcsókolt az osztálytársaink előtt stb és egyszer valamikor mondta, hogy szeret és onnantól együtt jártunk. Szóval minden csak egy sexként indult egy kis piálás után egy osztálytárssal... 😀😅

23/L

2020. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Persze, amikor elfogytak az osztálytársak, jöhetett, a többi évfolyamtárs.
2020. márc. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó baráttal nem. Van egy barátnőm, kicsi korunktól ismerjük egymást és nagyon szép meg minden, de nem akarnám felrúgni a baràtságot. Egy fiúval akivel jó barátok vagyunk szintén nem, viszont egy laza barátságba bele tudnám fűzni ezt a szálat, mert nem véletlenül vagyunk barátok és nem járunk. Azt jelenti vannak tulajdonságai ami miatt nem tudnám elképzelni páromként.
2020. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!