Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hátrány egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány egy párkapcsolatban ha mindkét nem érdekel?

Figyelt kérdés
Ha a párotok azzal jönne, hogy valószínűleg biszex, mert úgy érzi mindkét nemhez tud vonzódni, akkor mit reagálnátok rá? Zavarna? Szakító ok lenne?

2021. dec. 26. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha egy kapcsolatban jön rá erre, akkor annak oka van. Nyilván megtapasztalta valakivel. Ergo lapátra tenném.
2021. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

“ Ergo lapátra tenném.”

Khmm… a megbocsátás és a szeretet ünnepe van még. Tudod, kétnapos, idén is :)

2021. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a célja ezzel, oké biszex ettől még ha monogám kapcsolatot akarsz akkor ezt el kell fogadnia
2021. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha volt alkalma megélni a vágyait, és amikor velem van, nem vágyik pasira is, akkor működhet. De ha vágyik rá, de sose próbálta, ott lesz a kísértés. Nyitott kapcsolat meg kizárt. Ez nehéz, nekem volt bi párom, kb fél év után mondta el, félt, hogy nem fogadom el, és örült, hogy engem nem zavar. Részletesen átbeszéltük, neki nem kell más. Ő volt az egyetlen az életemben, aki megcsalt. Férfival, nővel is. Nem minden bi ilyen, de nekem ez durva lecke volt.
2021. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szakító ok, én Bi vagyok és nem szeretnék monogám kapcsolatot.
2021. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakító ok, de tapasztalataim alapján egy biszex ha fiúval van sokáig akkor érdekleten lehet számára a fiú nem és lányokra izgúl majd nagyon. És ugyan ez fordítva.
2021. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
A biszexek képtelenek hűségre. Tapasztalat.
2021. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem zavarna. Támogatnám, hogy megélje a vágyait többes szex keretein belül.

F

2021. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszexként mondom, nem megy a hűség. Máshogy vagyunk programozva. Amíg barátnőm volt, közben egy 40-es faszi verte rám rendszeresen. Hol a nőkre izgulok jobban, hol a férfiakra. Kb hetente vagy havonta váltakozik. Egy kapcsolatban nem tudnék megmaradni.
2021. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavarna. Élvezetes lenne nézni, ahogy egy másik férfival szeretkezik.
2021. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!