Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lenne hátrány, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne hátrány, ha a lány aki tetszik nektek, nem mondhatná el otthon hogy mi a helyzet? Ha a család előtt titkolni kéne a dolgot?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mivel én sem merném elmondani a családomnak így teljesen megérteném és nem erőltetném.
2019. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne probléma. Ha ez biztosíthatja, hogy ne válasszanak szét minket, ne álljanak közénk, mert így boldogok vagyunk, ha ez lenne az ára, hallgatnék róla.
2019. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én se szoktam elmondani.
2019. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is titkolom a családom elött, mert nem fogadnák el. Ezért teljesen megérteném, nem tartanám hátránynak.
2019. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

A párom nem vállalja fel otthon. Meg lehet érteni nyilván, egy bizonyos szintig, de évek alatt rengeteg negatív dolog kialakul emiatt is. Mert ez nem csak annyiról szól, hogy nem tudják és nekem rosszul esik. Rengeteg hazugság, rengeteg találkozót le kellett mondani emiatt, folyton bújkálás, összeköltözési nehézségek stb.

Úgyhogy persze, cuki meg aranyos, ha valaki nem meri felvállalni, de felnőttként, mikor már nem függsz anyagilag a szüleidtől, viszont érzelmileg igen és ez tart vissza csak, az már más. Pár éve nem tartottam volna hátránynak (hiszen ez olyan romantikus), de így felnőtt fejjel már egyértelműen az.

2019. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Tiniként ok, de felnőtt kapcsolat így nem életképes.
2019. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem mondja el a családnak, akkor evidens, hogy az a család defektes. Őket ne is akard megismerni.
2019. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem a megismerésük a lényeg... ahogy eleve a coming out sem azért fontos, hogy mindenkinek elújságold, hogy meleg vagy.

Mindegy, leírtam a véleményem. Szerintem hosszútávon mindenki érzi ennek a hátrányát.

2019. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15%
Evidens egyenlő Egyértelmű.
2019. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az.
2019. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!