Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, elmondanátok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, elmondanátok a legjobb haverotoknak ha biszexuális vagytok, vagy inkább várnátok vele?

Figyelt kérdés

Elég friss a dolog, és egy hete még én is csak az alkoholra fogtam, heterónak hittem magam,de összekavartam egy sráccal. Ez persze nem jelenti azt, hogy mássel se tudnék, de úgy érzem továbbra is a nők érdekelnek inkább.


A srác akivel kavartam meleg, ismerőseim heterók, és sosem éreztem semmi vágyat feléjük. Nem tudom mi legyen most. Érdemes-e ezen töprengnem, vagy csak éljem az életem, ahogy eddig is?



2022. jan. 7. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon régóta vacilálok rajta hogy elmondjam e nekik. Nekem nincs sok barátom és közülük egy testvérpár akikel tslán vagyok olyan közel jogy elmondjam, de még igy is félek. Nem szeretném ha emiatt megváltozna a kapcsolatom velük.

Tudják hogy voltak kapcsolataim a közelmultban de ugy tudják hogy barátnöim voltak. Szóval nem tudom mit tegyek.

Így is kevés barátom van, akire szémithatok, ha öket elvesziteném gyakorlatilag egyedül maradnék, aztán igy 30 évesen meg bem egyszerü uj kqpcsolatokat kiqlakitani. Föleg ha ilyen zárkozott (introvertált?) az ember mint én.

Én azt tudom tanácsolni, hogy csak akkor mond el ha biztosra tudod hogy nem távolodnának el emiatt töled.

2022. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek elmondani annak, akire nem tartozik? Elég ha az tudja, akivel csinálsz is valamit. Vagy pont ez a cél? Előtte puhatolózz, mi erről a véleménye, mert könnyen rámehet a barátság.
2022. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Alapvetően mindenki elfogadó, liberális-azért mégiscsak huszonéves korosztályról van szó-de egy ilyet nem tudom hogyan tudnának kezelni.


Van amúgy pár meleg ismerősöm is, de azok a már bocsánat de nagyon idegesítő melegek számomra. Az ő társaságukat nem keresném.

2022. jan. 7. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én a legjobb barátomnak elmondtam. Elöszőr saját magammal kelett "megbarátkozzak", elfogadni. Piálgatás közben ( bátorítasra is volt szükségem ) elmondtam neki. Nos, nem lepte meg. Egy kicsit csak. Néha szoktunk róla beszélni, de ennyi. Nyílván azért mondja el az embe mert szeretne valakivel beszélni róla.
2022. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el. Egyszerűen annyira egy jó haveri poénos társaság annyi melegsértő poénkodással egymás közt, hogy ha ha megtudnák tuti sokszor jönne a kellemetlen szemváltás pár alkalommal. Jó ez ahogy van részemről.
2022. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ilballodellavita válasza:
55%

Ez sokaknál van, hogy baráti körüknek nem akarják elmondani, ha az azonos nem (is) vonzza őket. A rendes barátok megértik, hogy ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy tíz év után hirtelen bejön mindenki a csapatból és hasonlók. Egyik évfolyamtárammal van pár közös óránk (fiú) és tegnap pont megcsiklandoztam a közöttünk ülő lány derekát, mert előtte ő is megtette. A srác látta és rögön mondta "Naa!". Persze furcsán néztem rá, hogy mi baja lehet aztán rájöttem. Mondtam neki, hogy attól még, hogy meleg vagyok nem indulok be minden lánytól és akarom megfektetni őket. Van e így, hogy kellemetlen helyzetek alakulnak ki, de ha truly a barátaid túlélik és minden marad normális.

5-ös: "annyi melegsértő poénkodással egymás közt, hogy ha ha megtudnák tuti sokszor jönne a kellemetlen szemváltás pár alkalommal" ez elég undorító. Ha a akárkinek is ilyen a baráti köre és ez miatt nem coming outol nekik az elég szomorú.

2022. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ez elég sajnálatos. Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Ilyenkor hallgatok, de rosszul esik itt legbelül. Néha csak el kell engednünk ezeket a fülünk mellett, vagy finoman valami másra átterelni a têmát.
2022. jan. 8. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os: jaj nem úgy értettem. A hosszútávon megmaradt barátaimmal egy középiskolába mentem vagy onnan vannak és az 5 év alatt nagyon kialakultak ezek a poénok amiket egyáltalán nem bánok vagy gondolok rossznak és most felnőtt fejjel is megy csak egymás közt amik írtóan gyerekesek de még is megmaradt.


Én nekem tényleg nincs vele gondom. Inkább attól félek, hogy ha kitudodna akkor nekik kellemetlen lenne vagy elmaradna. De a szüleim se tudják akik az egyik legelfogadóbbak lennének. Szóval beszélhetek én, hogy mondanám el bárkinek is.

2022. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben csak nők tudják és a partnereim nem igazán osztom meg mással viszont a nőkkel jobban lehet a témáról beszélgetni.
2022. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!